INSPIRACE

Zvýšení sazby DPH se výstavby rodinných domů nedotklo…

Opravdu to není lež…Specialista na výstavbu nízkoenergetických domů – Stavoinvest Group s.r.o. totiž stále drží ceny domů na úrovni roku 2011. Nepůjde to ale do nekonečna, proto pokud uvažujete o výstavbě rodinného domu, měli byste začít jednat co nejdříve.

Ušetříte na nákladech i na provozu

Stavoinvest Group s.r.o. se specializuje na výstavbu nízkoenergetických domů. Pro jejich stavbu využívá efektivní konstrukční systémy EUROPANEL, které významně šetří náklady na bydlení. EUROPANEL totiž drží ceny za vytápění i ohřev TUV v úrovni do 15 000Kč za rok! Toho u jiných konstrukčních typů domů prostě nedosáhnete. Navíc mají všechny domy od Stavoinvest Group s.r.o.  již v základních parametrech inteligentní podlahové vytápění pomocí tzv. samoregulačního elektrického topného kabelu společnosti RAYCHEM s integrovanou izolací, které zajišťuje rovnoměrné a optimální rozložení teploty podlahy v místnosti. Zde hledejte další úsporu – díky integrované izolaci ušetříte až 20% energie navíc.

1400 možností

Vždy záleží na vás. Společnost Stavoinvest Group s.r.o. nabízí výstavbu jednopodlažních i dvoupodlažních nízkoenergetických domů. Můžete vybírat z nabídky více než 1400 typových projektů. Nic není problém. Pokud toužíte po originalitě, společnost Stavoinvest Group s.r.o. je připravena provést úpravy domů zcela podle vašich představ a to zcela ZDARMA!

Prohlídka je možná

Pokud byste si chtěli váš budoucí dům prohlédnout ještě před započetím výstavby, není žádný problém. Společnost nabízí prohlídky rodinných domů typů  Bungalov 4+1 a  patrový rodinný dům 4+1 nebo 5+1 v Plzni. Stačí se jen zeptat.

Se stavbou domu neotálejte! Více na www.stavoinvestgroup.cz.

Související příspěvky

Hit do koupelny – Živé sklo

redakce

ADMD je oporou firmám i zájemcům o dřevostavby

redakce

Máte hlučné sousedy? Víme, jak to vyřešit

redakce