INSPIRACE

Jak správně vybrat přikrývku

Základní předpoklady pro zdravé a ničím nerušené spaní se ukrývají hned v několika rozdílných faktorech. Největší váhu má synchronizace všech potřebných atributů pro vytvoření ideálních podmínek ke spánku. Při výběru správných hodnot se nesmí zapomenout na kvalitní materiál a moderní technologický postup zajišťující opravdu plnohodnotné podmínky k dokonalému spánku. Jedině tak bude váš organismus schopen využít noční hodiny naplno k načerpání tolik potřebné energie a k regeneraci nervové soustavy. Lůžkoviny jsou tak jen dalším nezbytným dílkem v celé skládačce a putováním za zdravým spánkem. Pojďme se podívat na charakteristické vlastnosti jednotlivých přikrývek, aby byl váš výběr o to jednoduší.

Letní lůžkoviny

Letní lůžkoviny musejí splňovat jednu z nejdůležitějších charakteristických vlastností a tou je lehkost a vynikající absorpce s následným odvodem vlhkosti. V neposlední řadě musí být prodyšné a disponovat termoregulační schopností. Na místě jsou i antibakteriální vlastnosti a pocitový chladivý efekt. Jste si jistí, že je vaše letní přikrývka obdařená těmito vlastnostmi?

 fit_light_1

Středně hřejivé lůžkoviny

Oproti tomu jsou středně hřejivé lůžkoviny obdařené vynikající termoregulací, právě z těchto důvodů jsou využitelné po celý rok. Tento typ přikrývek dokonale odvádějí vlhkost směrem od těla a jsou vhodné i pro alergiky.

Vysoce hřejivé lůžkoviny

Vysoce hřejivé lůžkoviny jsou známé pro svou nízkou hmotnost a senzační lehkost. Přes to si dokážou udržet maximální hřejivost. Pro své unikátní vlastnosti jsou vhodné pro zimní měsíce a zimomřivé uživatele. Všechny tyto typy lůžkovin naleznete na stránkách http://www.centrumzdravehospanku.cz/. Vybírejte si přikrývky dle svých individuálních potřeb a nenechávejte svůj výběr pouze na ceně, která vám kvalitní lůžkovinu nepřihraje.

 KL-summer-cirrus

Související příspěvky

Vilky Buštěhrad jsou stále více populární

redakce

Nový druh hypotéky České spořitelny pro financování montovaných domů

redakce

Úprava a využívání vody z vlastních zdrojů je tou správnou cestou

redakce