INSPIRACE

Nová éra ve vysávání

Vysavač Pure F9 byl navržen přesně pro dnešní životní styl. Chytá prach do utěsněného zásobníku a čistí vyfukovaný vzduch pětikrokovým procesem s kvalitní filtrací mikročástic. Výrazně tak přispívá k hygieně a čistotě vzduchu v domácnosti. Navíc vysajete opravdu vše – od prostoru pod pohovkou až po závěsovou garnýž.

 

To nejlepší ze světů tradičních i akumulátorových vysavačů

Výkonný a všestranný vysavač Pure F9 v domácnosti hravě zastane úlohu jediného vysavače.  Díky tomu, že čerpá z těch nejvýznamnějších benefitů tradičních i akumulátorových vysávačů, představuje to nejlepší z obou světů.

„Pure F9 nabízí bezkonkurenční všestrannost,“ říká Roman Šebl, vedoucí prodeje divize malých domácích spotřebičů společnosti Electrolux. „Je akumulátorový, ale stále velmi výkonný. Díky široké škále příslušenství vysaje opravdu celý byt. Od podlahy po strop, od koberců po závěsy, a to na jedno nabití“, doplňuje.

Díky jedinečné flexibilitě hlavní jednotky a výsuvné hadici můžete snadno vysávat nad i pod nábytkem. Čištění těžko přístupných míst, jako jsou vysoké lampy, klimatizace, stropní rohy či garnýže, nebude žádný problém. Díky přednímu osvětlení navíc uvidíte nečistoty i v tom nejtmavším koutě.

Sací výkon vysavače Pure F9 se u většiny modelů automaticky přizpůsobí povrchu, který právě vysáváte. Ať už jde o tvrdé dřevěné parkety nebo koberce, vysavač věnuje každému druhu podlahy péči šitou na míru.

Díky ergonomickému designu i teleskopické hadici lze nastavit výšku i váhu vysavače tak, abyste se i při úklidu cítili komfortně. Řeší tak problém obtížného manévrování při vysávání. Díky svému tvaru i nízké hmotnosti nabízí plynulý a hladký pohyb na jakémkoli povrchu a díky trojité filtraci neunikne žádný nežádoucí prach. Vy tak máte v místnosti čistý vzduch.

„Pure F9 představuje pro domácnost pomocníka s fantastickým výkonem, výdrží baterie
i neotřelým moderním designem. Manipulace s ním je tak pohodlná, že není potřeba dalších vysavačů. Je výkonný, je krásný, je praktický. Je přesně takový, jaký si moderní doba žádá,“ dodává Roman Šebl.

 

Nejste si jisti svým výběrem? Dáme vám 30 dnů na vyzkoušení

Nyní se lze o výjimečných vlastnostech vysavačů Electrolux přesvědčit díky záruce 30denní lhůty na vyzkoušení. Pokud zakoupený vysavač nebude plně vyhovovat, lze jej jednoduše vrátit. Více informací najdete na www.electrolux.cz/vysavejtechytre.

Akce se vztahuje na modely PF91-4IG / PF91-4ST / PF91-6IBM / PF91-ALRGY.

Více na www.electrolux.cz a www.facebook.com/electroluxceskarepublika/.

Související příspěvky

Moderní zabezpečení domu či bytu

redakce

Technistone se představí na Czech Masters

redakce

Ideální doba na prodej nemovitosti nastává právě teď

redakce