INSPIRACE

D&L mont s.r.o. nabízí bezpečí

Chcete si chránit svůj majetek a zabránit návštěvě nezvaných hostů? Nyní můžete a stačí málo. Pokud si chcete zajistit bezpeční, kontaktujte odborníky ze společnosti D&L mont s.r.o., rádi vám poradí jak na to!

 

Bezpečnostní dveře jsou základ

Bezpečnostní dveře by měly být základním prvkem každého domu nebo bytu. Dokáží totiž odradit zloděje od plánované návštěvy a vy můžete v klidu bydlet. Právě spolehlivé a kvalitní dveře nabízí společnost D&L mont s.r.o.

Gerda, Sherlock nebo Napako

D&L mont s.r.o. nabízí bezpečnostní dveře od renomovaných výrobců Gerda, Sherlock a Napako. Dveře Gerda jsou určeny do rodinných domů, bytů i kanceláří. V nabídce je i jejich prosklená varianta. Dveře Gerda je také možné mít v několika barevných odstínech. Druhým typem jsou protipožární bezpečnostní dveře od výrobce Sherlock. Tyto dveře jsou celokovové, dvojplášťové konstrukce s příčnými a podélnými ocelovými výztuhami. Standardem je tepelně-zvukově-izolační a protipožární vložka. Třetím typem jsou celokovové bezpečnostní dveře Napako. Tyto dveře jsou unikátní v tom, že mají uvnitř trezorový mechanizmus se čtyřmi až deseti aktivními rozvorovými čepy, které se zasouvají do zárubní a tím zajišťují celý dveřní otvor. Povrchově jsou upraveny jako klasické dveře podle přání zákazníka. Dveře jsou vyráběny i jako protipožární s odolností 30 min!

 

Odborný servis

D&L mont s.r.o. nenabízí pouze dveře, ale poskytuje k nim i veškerý servis. Pokud si tedy některé z nich vyberete, u D&L mont s.r.o. vám zaručují i odbornou montáž. Montáže dveří provádí výhradně kmenový zaměstnanci D&L mont s.r.o., kteří prochází pravidelným školením a vlastní montážní certifikát.

Veškeré informace naleznete na www.dlmont.cz .


Související příspěvky

Interiérové dveře

redakce

Chcete se stát méně závislí na fosilních palivech?

redakce

Vytopila Vás voda? Nepanikařte! Vysušíme!

redakce