INSPIRACE

AV interiéry to není jen dovozce a prodejce koloniálního nábytku

Společnost AV Interiéry je na našem trhu známá, jako specializovaný dovozce a prodejce koloniálního nábytku. Nábytek nabízený touto společností je unikátní v tom, že je dovážen přímo z dílen výrobců v exotických destinacích, konkrétně z Indie. Jedná se tedy o pravý koloniální nábytek, nikoliv o napodobeninu. Protože je AV Interiéry přímým dovozcem nábytku z těchto destinací bez zprostředkovatele, mohou zůstat i ceny unikátního koloniálního nábytku velmi nízké. V nabídce toho najdete ale mnohem více, než jen nábytek z exotických destinací. Například i italský nábytek.

 

Proč italský nábytek?

Společnost AV Interiéry se zaměřuje na druhy nábytku s kvalitní výrobou a osobitým designem, které interiéru přinesou v oblasti designu opravdový nadstandard. Přesně tyto podmínky italský nábytek ve stylu provance splňuje. Italský nábytek se vyznačuje elegancí v každém detailu. Výrobci italského nábytku využívají jen ty nejkvalitnější materiály, které zpracují tradičními metodami. Právě tak dostává italský nábytek své osobité kouzlo a stane se okrasou každého reprezentativního prostoru. Žádný jiný nábytek na světě se tomu italskému nepodobá. Ovšem musí se jednat o originál, nikoliv o lacinou imitaci.

 

AV Interiéry opět dováží nábytek přímo od místních výrobců

Stejně tak, jako je koloniální nábytek společností AV Interiéry dodáván přímo od výrobců v exotických destinacích, je i italský nábytek dovážen přímo z dílen italských výrobců. O kvalitu nábytku a jeho eleganci tedy nemusíte mít žádné starosti. Italští výrobci si totiž na kvalitě a zpracování svého nábytku zakládají a sami by nedovolili, aby se do oběhu dostal nekvalitní výrobek. Nábytek provance italské výroby můžete vybírat z mnoha kategorií a v italském stylu si tak vybavit celou domácnost.

Kompletní nabídku najdete na www.avinterieryshop.cz.

Související příspěvky

Sedací pytle jako fenomén současné doby! Jaké jsou možnosti?

redakce

Bazénová chemie Laguna přináší ideální řešení pro váš bazén

redakce

Potřebujete rekonstruovat svůj pražský byt? Jak na to?

redakce