INSPIRACE

AV interiéry to není jen dovozce a prodejce koloniálního nábytku

Společnost AV Interiéry je na našem trhu známá, jako specializovaný dovozce a prodejce koloniálního nábytku. Nábytek nabízený touto společností je unikátní v tom, že je dovážen přímo z dílen výrobců v exotických destinacích, konkrétně z Indie. Jedná se tedy o pravý koloniální nábytek, nikoliv o napodobeninu. Protože je AV Interiéry přímým dovozcem nábytku z těchto destinací bez zprostředkovatele, mohou zůstat i ceny unikátního koloniálního nábytku velmi nízké. V nabídce toho najdete ale mnohem více, než jen nábytek z exotických destinací. Například i italský nábytek.

 

Proč italský nábytek?

Společnost AV Interiéry se zaměřuje na druhy nábytku s kvalitní výrobou a osobitým designem, které interiéru přinesou v oblasti designu opravdový nadstandard. Přesně tyto podmínky italský nábytek ve stylu provance splňuje. Italský nábytek se vyznačuje elegancí v každém detailu. Výrobci italského nábytku využívají jen ty nejkvalitnější materiály, které zpracují tradičními metodami. Právě tak dostává italský nábytek své osobité kouzlo a stane se okrasou každého reprezentativního prostoru. Žádný jiný nábytek na světě se tomu italskému nepodobá. Ovšem musí se jednat o originál, nikoliv o lacinou imitaci.

 

AV Interiéry opět dováží nábytek přímo od místních výrobců

Stejně tak, jako je koloniální nábytek společností AV Interiéry dodáván přímo od výrobců v exotických destinacích, je i italský nábytek dovážen přímo z dílen italských výrobců. O kvalitu nábytku a jeho eleganci tedy nemusíte mít žádné starosti. Italští výrobci si totiž na kvalitě a zpracování svého nábytku zakládají a sami by nedovolili, aby se do oběhu dostal nekvalitní výrobek. Nábytek provance italské výroby můžete vybírat z mnoha kategorií a v italském stylu si tak vybavit celou domácnost.

Kompletní nabídku najdete na www.avinterieryshop.cz.

Související příspěvky

Pronajímejte svou nemovitost chytře a efektivně. Pomohou vám s tím odborníci na reality

redakce

 Qualität Graffitientfernung Wien

redakce

Návrhář koupelen. Zdarma!

redakce