FINANCOVÁNÍ

Značná úspora na hypotéce je možná…

Každý, kdo si zařizuje hypotéku, chce samozřejmě získat ty nejvýhodnější podmínky. Ne vždy je to ale možné. Protože zařizování hypotéky zabere hodně času, často se mnoho lidí uchýlí k tomu, že kývne na první nabídku, která mu je předložena. To je ale velká chyba. Takovým jednáním se můžete připravit o výhodné podmínky. Pokud chcete hypotéku s těmi nejlepšími podmínkami, nechte si poradit…

 

Výhodná hypotéka dostupná pro každého

Na pomoc s vyřizováním hypotečních úvěrů se specializuje společnost GEPARD FINANCE, která na českém trhu působí již více než deset let. Za tuto dobu pomohli makléři z GEPARD FINANCE k výhodné hypotéce již tisícům spokojených klientů a celkově vyřídili hypotéky za 35 miliard Kč. To, že je pomoc od GEPARD FINANCE efektivní dokazuje fakt, že klienti průměrně ušetří 0,5 % na úrokové sazbě, což třímilionové hypotéky na 25 let dělá 250.000 Kč.

Hypotéka bez starostí

Makléři z GEPARD FINANCE působí po celé České republice a jejich služby jsou zcela zdarma. Společnost je totiž členem Asociace hypotečních makléřů. Makléř z GEPARD FINANCE za vás vyřídí vše, co je potřeba. Nejdříve tedy zjistí vaše možnosti a požadavky a poté vám najde pro vás nejvýhodnější nabídku. Zařídí za vás také všechny náležitosti a dokonce vám může zajistit i výpis z katastru a další potřebné věci. Vy například nebudete muset do banky vůbec chodit, tedy až na finální podpis smlouvy.

 

Hypotéka je díky GEPARD FINANCE snadná

Díky spolupráci s GEPARD FINANCE si budete zařizování hypotéky užívat. Necháte totiž vše na profesionálním makléři. Ten vám bude k dispozici i po vyřízení hypotéky. Bude vám připraven pomoci se vším, co budete potřebovat.

Více informací najdete www.gpf.cz

 

 

Související příspěvky

5 tipů, jak se zorientovat v nabídce půjček

redakce

Peněženky slaví – výprodej u Ano nábytek!

redakce

Máte zateplenou fasádu, ale teplo stále uniká?

redakce