FINANCOVÁNÍ

Výhodná hypotéka je s GEPARD FINANCE dostupná pro každého!

Zařizování hypotéky vyžaduje mnoho úsilí a hlavně času. Mnoho lidí proto chybně volí první možnost hypotéky, která jim je nabídnuta. Sami se tak připravují a možnost výhodnějšího úvěru, který by jim mohl ušetřit peníze. Pokud nechcete patřit do této kategorie a chcete získat pro vás nejvýhodnější hypotéku, měly by vás zajímat služby společnosti GEPARD FINANCE.

 

Profesionální pomoc s hypotékou se vyplatí!

Zařizování hypotéky nemusí být pro vás noční můra. Můžete si totiž nechat pomoci od profesionálů. Zajímavou nabídku přináší společnost GEPARD FINANCE, která na českém trhu s nemovitostmi působí již více než deset let. Společnost nabízí služby zkušených makléřů, kteří se specializují právě na vyřizování hypotečních úvěrů. Makléř z GEPARD FINANCE vám pomůže v celém procesu získání hypotéky. Nejdříve zjistí, jestli máte na hypotéku nárok a poté najde pro vás nejvýhodnější nabídku.

 

 

Služby spojené s vyřizováním hypotéky jsou zcela zdarma

Makléř po vašem odsouhlasí vám navíc vše v bance zařídí. Pomůže vám s veškerým papírováním, takže vy do banky nemusíte vůbec chodit. Makléř vám také zajistí veškeré potřebné dokumenty z katastru nemovitostí a může vám například zajistit i znalecký odhad nemovitosti a mnoho dalšího. Navíc pozor – společnost GEPARD FINANCE je členem Asociace hypotečních makléřů, takže poskytuje své služby zcela zdarma.

 

Hypotéka za výhodných podmínek

S GEPARD FINANCE budete mít jistotu, že získáte takové podmínky hypotéky,na které byste samostatně vůbec nedosáhli. Klientu společnosti v průměru ušetří 0,5 % na úrokové sazbě – u třímilionové hypotéky na 25 let to dělá 250.000 Kč!

Více informací najdete na www.gpf.cz

 

 

Související příspěvky

Když při vyřizování hypotéky vsadíte na „geparda“, získáte…

redakce

Revoluční způsob jak splácet dům – Chytrý nájem

redakce

Realizovat své vlastní bydlení můžete i díky půjčce

redakce