FINANCOVÁNÍ

Je možné získat nové bydlení bez vysokých splátek hypotéky?

Je otázka, která napadá snad každého, kdo přemýšlí o tom, že si koupí nový byt nebo dům. Odpověď na tuto otázku zní ano i ne. Ne v případě, pokud se do získávání a zařizování hypotéky pustíte na vlastní pěst a vezmete první nabídku, která vám přijde pod ruku. Ano je odpověď pro případ, kdy si se zařizováním hypotéky necháte odborně poradit…Jak na to?

 

Hypotéka může být nejvýhodnější s Gepardem

Pokud uvažujete o hypotéce, musíte si v první řadě uvědomit, že si zařizujete úvěr, který budete splácet i třeba 25 let a nebudou to malé částky. Její podoba je tedy pro vás rozhodující. Špatnou volbou hypotéky se totiž můžete lehce dostat do velkých problémů. Při výběru hypotéky se tedy vyplatí nespěchat a o všem se poradit se zkušenými profesionály. Najdete je v jedné z největších makléřských společností – ve společnosti Gepard Finance. Klienti této společnosti v průměru ušetří až 0,5 % na úrokové sazbě, což například u třímilionové hypotéky na 25 let dělá 250.000 Kč!

 

Proč zařídit hypotéku právě zde?

Společnost Gepard Finance nabízí služby makléřů, kteří vám pomohou zařídit hypotéku od A do Z a navíc vám všechny administrativní služby poskytnou zcela zdarma. Vše funguje velmi jednoduše. Makléřovi sdělíte své požadavky, on zjistí vaše možnosti a v široké nabídce bank najde pro vás to nejvýhodnější řešení. Díky silnému postavení společnosti vám může makléř vyjednat i takové podmínky, na které byste jako samostatný subjekt vůbec nedosáhli. Makléř z Gepard Finance vám pomůže s vyřízením veškerých náležitostí i s jednáním na úřadech či v  bance.

 

Hypoteční kalkulačka jako dobrý pomocník

Kromě těchto služeb pro vás společnost Gepard Finance připravila i velkou zajímavost v podobě online hypoteční kalkulačky. Stačí vlastně zadat jen několik kritérií a hned víte, kolik budete u vybrané banky splácet…

Více informací i výhodné hypotéce najdete na www.gpf.cz

Související příspěvky

Peněženky slaví – výprodej u Ano nábytek!

redakce

Chcete stavět na krajích vesnice nebo měst? Potřebujete kvalitní čističku!

redakce

Chytré plynoměry odpojí dlužníka od plynu

redakce