FINANCOVÁNÍ

Výhodnou hypotéku můžete získat snadno!

Zařizování hypotéky je v současné době pro mnoho lidí nutnost. Ceny nemovitostí jsou totiž vysoké a málokdo si může dovolit nákupu nového bydlení z vlastní kapsy. Jestliže i vy přemýšlíte nad hypotékou, možná byste měli přemýšlet i o tom, že si s jejím vyřizováním necháte pomoci od zkušených profesionálů. Tato volba vám totiž může přinést značnou úsporu nejen vašich financí ale i času a nervů.

 

Hypotéka s GEPARD FINANCE se vyplatí

Pokud se chystáte zařizovat hypotéku, vyplatí se vám, když si s tímto procesem necháte pomoci. V České republice již více jak deset let poskytuje tuto službu společnost GEPARD FINANCE. Za dobu své působnosti zpracovali makléři hypotéční úvěry za 35 miliard Kč a pomohli ušetřit finance, čas i nervy mnoha klientům. Makléři z GEPARD FINANCE působí po celé České republice, takže jejich služby může využít kdokoliv. Vyplatí se to hned z několika důvodů.

 

GEPARD-olomouc P9202112

 

Zařízení hypotéky bez starostí a s nejvýhodnějšími podmínkami

Makléři z GEPARD FINANCE vám s vyřizováním hypotéky pomohou a to v celém procesu. Pomůžou vám v komunikaci s bankou a s vyřízením všech náležitostí, které jsou potřeba. Vy do banky ani na jiné úřady vlastně nebudete muset vůbec chodit. Výhoda je v tom, že díky silnému postavení společnosti GEPARD FINANCE můžete i vy získat velmi výhodné podmínky hypotéky, na které byste samostatně neměli šanci dosáhnout. Klienti GEPARD FINANCE v průměru ušetří až 0,5 % na úrokové sazbě, což u třímilionové hypotéky na 25 let dělá 250.000 Kč!

 

Pomoc s hypotékou je zdarma

Společnost GEPARD FINANCE je členem Asociace hypotečních makléřů a z toho vyplývá, že poskytuje služby svým klientům zcela zdarma a to i případě, pokud požádáte pouze o radu a nakonec hypotéka uzavřena nebude. Jestliže chcete výhodnou hypotéku, řešení se nabízí jediné – spolupráce s GEPARD FINANCE.

Více informací najdete na www.gpf.cz

Související příspěvky

Horké sprše se nevyrovná nic na světě!

redakce

I ve sprchovém koutu si můžete užívat relaxaci

redakce

Proměna kuchyně: Jak ze snu udělat realitu

redakce