ZAHRADA

Nákup bazénu

Na trhu naleznete nepřeberné množství typů bazénů, které se od sebe navzájem liší materiálem, tvarem, velikostí a také pořizovací cenou. O to složitější je tedy volba toho nejvhodnějšího. Před samotným nákupem je třeba si rozmyslet, zda plánujete přidat zastřešení, zda si přejete bazén zapuštěný do země nebo bazén nadzemní a zda si přejete koupit bazén z laminátu, odolné fólie nebo jiného materiálu.

 

Abyste získali lepší představu o nabídce bazénů na trhu, navštivte internetové stránky společnosti Albixon a.s., největšího výrobce bazénu nejen v Evropě. Pod odkazem http://www.albixon.cz/bazeny/ naleznete veškeré dostupné modely s detailními údaji o jejich parametrech.

 

Veškeré bazény vyráběné společností Albixon a.s. jsou velice kvalitní. Venkovní bazény se vyrábí buď z materiálu Albistone, odolné fólie nebo z laminátu. Samonosné bazény se na zahradách zapouští do země a patří k těm nejodolnějším. Jejich materiál výrobcům umožňuje vyrobit alternativní tvary odpovídající přáním zákazníků. Zvolit si můžete tvar, rozměr i umístění bazénu a také typ schodiště. Laminátové bazény mají naopak pouze typizované formy, na druhou stranu však můžete vybírat z různých barevných variací. Nadzemní bazény jsou typické pro chalupy nebo chaty, jelikož je jejich cena nižší.

 

Pro zachování větší čistoty a vyšší teploty bazénu se vyplatí přemýšlet o jeho zastřešení. Zakrytý bazén je také více bezpečný, především pokud se ve vašem okolí pohybují děti nebo zvířata. Zastřešení bazénů tedy nejen šetří peníze, ale zvyšuje také bezpečnost.

 

Jestliže si nebudete s výběrem bazénu jisti, určitě se obraťte na odborníky, kteří vám rádi pomohou vhodný model bazénu vybrat dle vašich představ a možností. Společnost Albixon a.s. klade důraz na profesionalitu a osobitý přístup ke svým klientům, vyzkoušejte tedy i vy její služby.

Související příspěvky

Sen o vlastním bazénu se mění v realitu

redakce

Jak vybrat a umístit lavici do Vaší zahrady

redakce

Kde vybrat markýzy evropské kvality?

redakce