FINANCOVÁNÍ

Prodej nízkoenergetických řadových rodinných domů již brzy zahájen!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Chcete bydlet ve funkčním nízkoenergetickém domě, v okolí krásné přírody a pod historií dýchajícími dominantami města? Pak právě Vám je určena jedna z osmi novostaveb řadových rodinných domů v Mikulově Na Hradbách, jejichž prodej bude zanedlouho zahájen!

Jedinečný projekt v krásné lokalitě zrealizován

Několikaleté a velmi úspěšné působení v oboru stavebnictví vedlo společnost Readymat s.r.o. k tomu, že se rozhodla zrealizovat projekt výstavby nízkoenergetických řadových rodinných domů. Velká péče byla věnována nejenom projektu, ale i výběru lokality. Moderní a velmi prostorné rodinné domy s vlastní zahradou jsou citlivě zasazeny do okolní přírody a budoucím obyvatelům se tak nabízí jedinečný pohled na panorama architektonických památek města Mikulov a přírodních krás Pálavy. Další výhody pak plynou ze samotné polohy města Mikulov – jeho dostupnosti pouhých 50 km od Brna a blízkosti hranic s Rakouskem, vynikající občanské vybavenosti či kulturního a sportovního vyžití.

           

Na své si přijdou i ti nejnáročnější zájemci o moderní a nízkoenergetické bydlení. Dům je možné koupit v různých etapách výstavby dle libosti každého – hrubá stavba po střechu, hrubá stavba před dokončením a dům komfort na klíč. V nabídce je pak 7 domů s pozemkem 378 m2, podlahovou plochou 167 m2 a dispozicemi 5+KK a 1 dům s pozemkem 725 m2, podlahovou plochou 187 m2 a dispozicemi 6+KK. Cena za hrubou stavbu po střechu se pohybuje od 2.254.680,- Kč.

Prodej bude zahájen již v listopadu 2012 ve spolupráci s významnými partnery – ČSOB a Českou spořitelnou. V přípravě je i webová prezentace, kde se zájemci dozví veškeré informace o jednotlivých domech, lokalitě i možnostech financování.

Akční úrok 2,99 % u hypotéky pro první zájemce!

V blízké době mají první zájemci o toto výjimečné bydlení ojedinělou možnost získat hypotéku u České spořitelny za velmi nízký úrok 2,99 %. Tato sazba je platná pro garance vystavené ve dnech 1. až 9.11.2012 s podpisem úvěrové smlouvy do 31.12.2012. Platí pro hypotéku do 90 % hodnoty nemovitosti, pětiletou fixaci a při splácení z osobního účtu u České spořitelny.

Pokud zvažujete koupi nemovitosti v oblasti Mikulova již nyní, na případné otázky technického či ekonomického rázu Vám ochotně odpoví jednatel společnosti Readymat s.r.o. Ing. Milan Franta na telefonním čísle 724 315 369.

Těšíme se na Vás, nové obyvatele nízkoenergetických řadových rodinných domů v Mikulově Na Hradbách.

Související příspěvky

Špičkové stavby na klíč zajistí Betonové stavby – Group s.r.o.

redakce

Rozhodli jste se pro hypotéku? Porovnejte nabídky a vyberte si tu nejvýhodnější

redakce

Prodáváte byt či dům? V těchto případech budete osvobozeni z daně

redakce