FINANCOVÁNÍ

Při sjednávání hypotéky se nenechte zlákat nízkým úrokem!

Mnoho lidí dělá při zařizování hypotéky jednu obrovskou chybu, která je ve finále může stát i dost velké peníze. Problém je totiž v tom, že při žádosti o hypotéku se mnoho lidí nechá zlákat nabídkou nízkého úroku, ale již si nevšímá dalších poplatků. Díky tomu se může hypotéka i výrazně prodražit. Poradíme vám, na co dalšího si dát při výběru hypotéky pozor…

 

Výhodná hypotéka je, když…

Úroková sazba je velmi důležitá, je ale potřeba věnovat pozornost i dalším atributům hypotéky. Jsou to hlavně různé poplatky, které mohou splátky a tak i celkovou cenu hypotéky zvýšit i o několik tisíc korun. Pozor si musíte dát především na výši poplatku za vedení účtu. Dobrou zprávou je, že některé banky již tento poplatek zrušily úplně. Dalším podstatným je poplatek, který platíte za vyřízení úvěru nebo poplatek za odhad ceny nemovitosti. Velkou sumu často přináší i poplatek za předčasné splacení. Banky vám také mohou nabídnout různé druhy připojištění například proti nemožnosti splácet a podobně. Ještě než si je domluvíte, pozorně si přečtěte všechny podmínky.

 

Při vyřizování hypotéky si raději nechte poradit

Pokud si nejste při vyřizování hypotéky jistí nebo máte jakékoliv pochybnosti, raději si nechte poradit. Vyplatí se vám, pokud se obrátíte na makléře ze společnosti Gepard Finance, která je lídrem na českém realitním trhu. Makléř z Gepard Finance vám může pomoci s vyřízením hypotéky a s ním budete mít jistotu, že vám seženete pro vás nejvýhodnější hypotéku. Zařídit za vás dokonce může i jednání v bance nebo na úřadech. Navíc jsou administrativní služby makléře zdarma, takže si ušetříte spoustu času, nervů ale i financí. Pokud si chcete získat přehled o hypotékách, může vám pomoci hypoteční kalkulačka, kterou najdete na stránkách společnosti.

Pokud chcete výhodnou hypotéku, jednejte chytře a spojte se s profesionálními makléři.

Více informací najdete na www.gpf.cz

 

Související příspěvky

Praha 9 jako jedno z nejlepších míst k bydlení! Co nabízí?

redakce

Potřebný základ na hypotéku má naspořeno 6 z 10 Čechů

redakce

Jak jsme snadno získali výhodnou hypotéku na rekonstrukci

redakce