ZAHRADA

Kde vybrat markýzy evropské kvality?

Markýzy jsou v časech tepla stále více využívaným prostředkem na vytvoření stínu u objektu. Nejčastěji se využívají právě v letních měsících pro stínění například na terasách rodinných domů nebo na chalupách. Ovšem není markýza jako markýza. Na našem trhu je v nabídce spousta druhů markýz, ale hlavní rozdíly jsou především v jejich výrobní kvalitě. Pokud chcete nakupovat markýzy od předních evropských výrobců, obraťte se na společnost Altoma.

 

Markýzy z Itálie i Německa

V Itálii patří mezi nejuznávanější výrobky markýzy ARQUATI. V Německu je zase za luxusní druh markýz považována značka ERHARDT. Oba tyto druhy markýz jsou právem považovány za evropské špičky v této oblasti. Nejenže svým zákazníkům nabízí široký výběr druhů a modelů, ale především požadovanou vysokou kvalitu a moderní design. Kvality je dosahováno především díky využití vysoce kvalitních materiálů, které jsou zpracovány moderními technologiemi. Abyste mohli nakupovat kvalitní markýzy ERHARDT nebo ARQUATI, nemusíte jezdit do Německa ani do Itálie. Stačí se podívat do sortimentu tuzemské společnosti Altoma.

 

Najdete zde všechny druhy

Nabídka markýz u společnosti Altoma je opravdu pestrá. Najdete zde totiž všechny druhy markýz. Můžete totiž vybírat markýzy výsuvné, kazetové, polokazetové nebo dokonce markýzy pro zimní zahrady. Výsuvné markýzy se řadí mezi klasické a nejvyužívanější druhy markýz. Polokazetové markýzy mají horní kryt roletového nábalu. Kazetové markýzy jsou považovány nejvyšší kategorii markýz. Mají totiž kompaktní kryt roletového nábalu. Markýzy pro zimní zahrady jsou velmi specifickým druhem markýz, který vyžaduje pečlivé zaměření a hlavně přesnou instalaci.

 

Kompletní nabídku a informace naleznete na www.altoma.cz.

 

 

Související příspěvky

Moderní betonové ploty jsou přitažlivé, odolné a rychle postavené!

redakce

Zahradní nábytek, který respektuje trendy

redakce

Naplánujte bazén nyní a v létě už se koupejte

redakce