FINANCOVÁNÍ

Nebankovní půjčky: získejte půjčku ihned a bez registru

Pokud vám aktuálně schází finance a potřebujete zakoupit například vybavení vaší domácnosti, je skvělou možností jak je získat nebankovní půjčka. Ta má pro každého žadatele celou řadu výhod. Tou nejdůležitější je určitě schvalovací rychlost, protože vše probíhá až extrémně rychle. Jednou z dalších výhod je, že je to velmi často i půjčka bez registru, tedy že společnost nepoužívá bankovní i nebankovní registry k vašemu prověření. Pro ty, kteří mají problém se svým příjmem – respektive nemají ho jak doložit, jsou ideální šancí jak získat peníze půjčky bez doložení příjmu. I ty jsou na našem trhu velmi rozšířené.

 

Máte nemovitost? Můžete s ní ručit

Jednou z možností, jak za půjčku ručit je vaší nemovitostí. Tato možnost se nazývá půjčka se zástavou nemovitosti. Ta je v posledních letech velice oblíbená mnoha lidmi, jelikož je snadné ji získat. Chcete vědět, co obnáší půjčka se zástavou nemovitosti? Odpověď je jednoduchá – skoro nic. Není totiž nutné dokládat nic jiného, než pouze informace o vaší nemovitosti a tom, že jste jejím vlastníkem. Svým způsobem je to tedy také půjčka bez potvrzení příjmu. Tato možnost je velmi využívána především za mořem, odkud vznikl i název, tedy americká hypotéka bez doložení příjmu. Pokud něco nazýváme právě jako americká hypotéka, máme na mysli tuto půjčku.

 

Nejvyužívanější je půjčka na cokoliv

Pokud si o peníze žádáme, určitě nechceme, aby nám někdo určil, na co je použít. To nebankovní půjčky vesměs splňují. Pokud i vy tedy potřebujete získat rychle a snadno peníze, je kvalitní půjčka jasnou volbou i pro vás. Pokud již několik půjček máte, můžete si je samozřejmě spojit do jedné – to je nazýváno jako konsolidace půjček. To lze provést téměř u všech půjček, které máte. Tedy, i pokud je to půjčka bez doložení příjmu, nebo jakákoliv jiná. Výsledkem tohoto spojení jsou potom menší splátky.

Související příspěvky

Refinancování hypotéky – komu se vyplatí?

redakce

Hypotéka snadno a bez problémů?

redakce

Jak na financování rekonstrukce bytu či domu

redakce