FINANCOVÁNÍ

Hypotéka s rychlostí geparda – možná i pro vás!

Gepard je nejrychlejší zvíře planety. Ne náhodou ho má ve svém názvu renomovaná společnost GEPARD FINANCE, která poskytuje poradenství a pomoc v oblasti hypoték a hypotečních úvěrů…

 

Pomoc s hypotékou pro každého

Vyřizování hypotéky pro běžného smrtelníka znamená velký stres a ztrátu mnoha hodin života. Není totiž lehké orientovat se v nabídkách bank a najít tu nejvýhodnější nabídku. Pokud si chcete běhání po bankách, složité papírování a vyřizování hypotéky ulehčit a nebo se ho zbavit úplně, můžete. Stačí se obrátit právě na společnost GEPARD FINANCE, která nabízí služby zkušených makléřů.

Hypotéka rychle a výhodně

Služby makléřů z GEPARD FINANCE jsou určeny pro všechny, kdo chtějí získat nejvýhodnější hypotéku rychle a snadno. Slovo rychle není jen pouhým plácnutím do větru. GEPARD FINANCE garantuje poskytnutí kvalifikovaných informací o možnostech na schválení hypotéky nejpozději do 48 hodin. Krátká je i délka schvalovacího procesu hypotéky, která je standardně 3-5 dnů.

 

Nejvýhodnější podmínky hypotéky jako standard

Kromě rychlého a individuálního přístupu nabízí GEPARD FINANCE i řadu dalších velmi příjemných služeb. Pomohou vám například vyjednat podmínky, na které byste jako samostatný subjekt dosáhli jen velmi těžko. Makléři vám pomohou vyjednat nejnižší dosažitelné úrokové sazby na trhu, zajistit vám mohou také až 100% slevu na bankovním poplatku za zpracování úvěru, zajistí vám veškeré podklady k nemovitosti včetně odhadu a mnoho dalšího.

Pokud chcete hypotéky vyřídit rychle a výhodně, vsaďte na GEPARD FINANCE. Můžete jen získat.

Kompletní informace najdete na www.gpf.cz

Související příspěvky

Chcete mít opravdu dokonalé zateplení? Nezapomínejte na stropy!

redakce

Praha nabízí bydlení i pro velmi náročné zákazníky!

redakce

Online srovnání hypoték

redakce