FINANCOVÁNÍ

Otevřené dveře mohou zabírat místo

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Pokud máte v domácnosti rádi otevřené prostory, které jsou průchozí mezi místnostmi? Nemůžete si tento komfort dopřát, protože otevřené dveře brání v pohybu po místnostech a překáží při běžných domácích pracích? Tak to si musíte pořídit dveře, které nebudou vadit ani, když budou otevřené dokořán.

Správná stavební pouzdra JAP vám dokáží tento komfort zajistit

Pokud nemáte rádi dveře, které musíte otevírat dokořán a tím vám zabírají spoustu prostoru v druhé místnosti je tu pro vás ideální řešení. Nejsou to ani korálky do dveří, ani záclonky, ale posuvné dveře. Aby se ovšem posuvné dveře mohly zasouvat přímo do stěny, musí být stěny vybaveny stavebními pouzdry JAP. Stavební pouzdra JAP jsou unikátní řešení, které napomáhá k většímu prostoru v domácnosti.

Nikde nic nepřekáží

Stavební pouzdro JAP slouží k osazení dveří a dveřního rámu do zdiva a umožňuje zasouvání dveří do stěny. Díky tomu dosáhnete velké úspory místa, otevřené dveře již nikdy nebudou překážet. Dveře v pouzdrech JAP jsou bezbariérová a mají snadné a tiché otevírání. Pouzdra JAP se hodí i pro rozdělení větších místností. Tato pouzdra můžete nakupovat v provedení pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře. U dvoukřídlých dveří můžete otevírat paralelně obě strany najednou nebo posouvat obě do strany. Vše záleží pouze na vašem vkusu.

 

Kompletní informace naleznete na www.vase-pouzdra.cz.

Související příspěvky

Jak získat výhodnou hypotéku?

redakce

Starosti s hypotékou? Nechte je na jiných!

redakce

Jak na financování rekonstrukce bytu či domu

redakce