FINANCOVÁNÍ

Naše cesta k výhodné hypotéce

S manželem jsme spolu již 5 let a konečně jsme se rozhodli k tomu, že si pořídíme vlastní bydlení, protože náš byt už byl prostě malý. Je fakt, že jsme váhali poměrně dlouho, protože v našem okolí je dost lidí, kteří mají s hypotékou problémy. Kvůli vysokým splátkám se dostávají do finanční tísně, a právě toho jsme se nejvíc obávali. Naštěstí jsme našli silného spojence, který nám pomohl vyřídit hypotéku rychle a za výhodných podmínek, které nám vlastně ostatní teď trochu závidí. O naši zkušenost se s vámi chci podělit, protože dobré zprávy si zaslouží, aby byly šířeny…

 

Náš první krůček k hypotéce bylo zjistit, zda na to vůbec budeme mít. Několik večerů jsme trávili počítáním našich příjmů a výdajů, počítali jsme vlastně každou korunu, protože jsme chtěli mít absolutní jistotu. Potom jsme si vzali na pomoc internet. Asi víte, že existuje aplikace hypoteční kalkulačka. Právě ta nám pomohla, abychom si udělali alespoň rámcovou představu o tom, kolik a kde nám mohou nabídnout i o tom, jak velké budou naše splátky. Při prohlížení internetu jsme narazili také na nabídku od Gepard Finance. Firma nabízela pomoc při vyřízení hypotéky a garantovala nejnižší možný úrok. Pro nás to byla lákavá nabídka, kterou jsme se rozhodli využít.

 

gepard-ukazujici-na-kalkulackuTento náš krok se ukázal jako správný. Firmu jsme kontaktovali a hned na druhý den jsme si domluvili schůzku s poradcem. Řekli jsme mu naše požadavky a také předali všechny potřebné dokumenty. Poradce jednal na rovinu a slíbil, že se nám co nejdříve ozve s nabídkou. Netrvalo to ani týden a domluvili jsme si druhou schůzku. K našemu překvapení makléř přinesl nabídku na hypotéku, kterou jsme ani nečekali. Úrok by super nízký, takže nebylo nad čím váhat. Poradce z Gepard Finance za nás poté zařídil jednání v bance. Super bylo, že jsme díky němu nemuseli platit ani poplatek za vyřízení, takže další úspora pro nás. Naše hypotéka byla tak vyřízena rychle a k naší maximální spokojenosti. Já za sebe i mého manžela mohu proto spolupráci s Gepard Finance vřele doporučit!

Související příspěvky

Starosti s hypotékou? Nechte je na jiných!

redakce

Pojištění nemovitosti vs. pojištění domácnosti

redakce

Infrakabiny jako doplněk bydlení pro seniory

redakce