FINANCOVÁNÍ

Vybavte svůj domov nábytkem s nádechem exotiky

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Cestovali jste někdy po exotických zemích? Pokud ano, tak vás jistě zaujal styl vybavení jednotlivých místností. Velký zájem mezi námi budí především indický styl nábytku. Jde o nábytek z palisandru, který má v sobě nádech pravé exotiky. Nyní si můžete tímto nábytkem vybavit i svůj domov.

Indický nábytek je kvalitní a pohledný

Indický nábytek z palisandru se vyznačuje především svou vysokou odolností a pevností. Dalším důvodem, proč by měl být tento druh nábytku vhodný pro vaši domácnost je jeho krása a originalita. Masivní nábytek je originální vždy, ale při koupi indického nábytku se vám dostane do rukou opravdu jedinečný kus. Stačí jen vědět, kde tento nábytek hledat.

Pravý indický nábytek umí vyrobit jen v Indii

I když některá truhlářství na našem trhu tvrdí, že umí vytvářet nábytek v indickém stylu, nenechte se mýlit. Vždy se bude jednat pouze o napodobeninu stylu a tvarů. Na stránkách avinteriery.cz najdete ten pravý indický nábytek. Tento stylový nábytek je dovážen přímo z indické dílny. V této dílně je vyráběn ručně, pomocí tradičních indických metod. Můžete si vybrat z mnoha druhů a modelů nábytku a vždy budete mít jistotu, že se do vašich rukou dostane pravý indický nábytek, nikoli náhražka. Zboží je dopravováno z Indie bez zprostředkovatele a to znamená, že ceny jsou ještě nižší než u stylového masivního nábytku na českém trhu.

Kompletní nabídku indického nábytku najdete na www.avinteriery.cz.

Související příspěvky

Když při vyřizování hypotéky vsadíte na „geparda“, získáte…

redakce

Jednodušší cesta k hypotéce? ČNB ruší další pravidlo

redakce

Vyplatí se hypotéka na investiční byt?

redakce