FINANCOVÁNÍ

Rozhodli jste se pro hypotéku? Porovnejte nabídky a vyberte si tu nejvýhodnější

Hledáte nebo už máte vybranou vysněnou nemovitost, a potřebujete úvěr na její financování? Neztrácejte čas běháním po bankách a úřadech. Využijte pomoci realitních odborníků, s nimiž vše potřebné projednáte na jedné jediné schůzce – a následně se sejdete až při podpisu úvěrové smlouvy. S jejich pomocí budete mít nejvýhodnější úvěr, aniž byste ztráceli čas obcházením jednotlivých bank.

Už vás nebaví platit každý měsíc nájem do cizí kapsy a konečně jste se rozhoupali ke sjednání hypotéky na vlastní bydlení, dokud jsou sazby u hypotečních úvěrů relativně nízko? Pokud máte o hypotéce jasno, není proč váhat. Pamatujte však, že hypotéka není závazkem na pár měsíců a ve většině případů ani na několik let. Jejím čerpáním se zavazujete k dluhu, který budete pravidelně splácet deset, patnáct nebo i dvacet let. Není divu, že spousta lidí zvažuje pomoc odborníka při výběru nejvýhodnější hypotéky a rozhodování o financování. Tato služba navíc může jít ruku v ruce společně s profesionálním vyhledáním vhodného objektu ke koupi. Solidní realitní společnosti nabízejí hypoteční služby zdarma při využití jejich služeb na nákup či správu pronájmu nemovitosti.

Proč získat hypotéku s pomocí profesionála

Zařídit si hypoteční úvěr po vlastní ose je časově náročné. Do jednání vstupují nejrůznější subjekty, od katastru nemovitostí přes odhadce až po banku. Díky využití pomoci profesionála budete mít k dispozici i právní servis, takže se vám dostane rad od těch nejpovolanějších. Profesionálové mají také užší vazby na zástupce bank, takže vám dokáží díky nadstandardním vztahům s bankami zařídit úvěrové podmínky optimálně k vašim potřebám. Samozřejmostí jsou odborné konzultace, propočty varianty, samotná komunikace s bankovními úředníky, výběr optimálního úvěru, asistence v bance a pomoc při pojištění hypotéky. Díky tomu všemu ušetříte mnoho času i nemalé finanční prostředky. Asistence navíc nemusí skončit jen u sjednání hypotéky.

„Našim klientům jsme k dispozici po celý život hypotéky. Naše práce vyčerpáním výhodného úvěru nekončí. V průběhu splácení vám bude banka posílat nabídky aktualizovaných úrokových sazeb. Udělá tak ale obvykle až těsně před uplynutím doby fixace, abyste neměli dost času vyjednat si lepší podmínky u konkurenční banky. Datum fixace proto pohlídáme a včas předložíme lepší nabídku. Dá-li klient na naše doporučení, nebude sice splácet celý úvěr jedné bance, zato na úrocích ušetří hodně peněz. Umíme pomoci se snížením úrokových sazeb na minimum a v případě nesnází vyjednáme odklad splátek,“ vysvětluje Mila Faustus, hypoteční specialistka realitní společnosti Bohemian Estates. Hypoteční oddělení Bohemian Estates je certifikovaných partnerem všech tuzemských hypotečních bank. V Bohemian Estates se od roku 2006 zabývají komplexním servisem v oblasti nemovitostí. V současnosti spravují přes 1200 nemovitostí v hodnotě sedm miliard Kč.

Související příspěvky

Špičkové stavby na klíč zajistí Betonové stavby – Group s.r.o.

redakce

Infrakabiny jako doplněk bydlení pro seniory

redakce

Stěhování z/do zahraničí – přečtete si, jak probíhá!

redakce