ZAHRADA

Využití OSB desek téměř nezná mezí

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Většina z nás se již v životě setkala s OSB deskami. Jejich využití je opravdu široké a mohou se použít do každé stavby. Je jedno, jestli je chcete použít při rekonstrukci nebo v novostavbách, ve dřevostavbách, chatách, rodinných domech nebo bytech. Své uplatnění si najdou všude. Jedná se o víceúčelový výrobek, který jistě využijete.

 

OSB desky můžete klidně využít i ve vlhkém prostředí

Mnoho z nás si myslí, že když jsou OSB desky vyrobeny ze slisovaných dřevěných odštěpků, nemohou se použít ve vlhkých prostorách koupelen nebo prostor se zvýšenou vlhkostí. To je ovšem omyl. OSB desky jsou vyráběny tak, aby jim vlhké prostředí nijak neuškodilo. Při správném ošetření mohou být dokonce použity i v místech, kde jsou v trvalém styku s vodou. Například u podlahy v koupelně nebo na terase. V takovém případě je doporučené desky chránit některým speciálním lakem proti vodě. A v případě venkovního využití také lakem proti UV záření.

OSB desky

Nejste si jistí výběrem nebo možnostmi OSB desek? Kontaktujte specialisty!

Jestli si chcete zakoupit OSB desky, ale nejste si jistí, že zvolíte ten správný model pro vás nebo si nejste jistí, jestli se OSB desky hodí pro vaše práce, neváhejte kontaktovat odborníky. Na stránkách stavbaonline.cz najdete mnoho druhů OSB desek a dalších stavebních materiálů. Pro vaše potřeby je zde připraven odborník, kterého můžete kontaktovat a všechny kladené dotazy budou zodpovězeny. Vždy vám poradí nejlepší variantu i materiál pro vaše potřeby.

Pro více informací navštivte www.stavbaonline.cz.

Související příspěvky

Bazénová filtrace: Výběr a návod k použití

redakce

Jak vybrat zahradní nábytek do zahrady?

redakce

Teakový zahradní nábytek okouzlí milovníky moderní i klasické estetiky

redakce