FINANCOVÁNÍ

Infrakabiny jako doplněk bydlení pro seniory

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Infrakabiny mohou používat lidé všeho věku a rozhodně nejsou zapovězené ani seniorům. Oproti klasickým saunám se v nich dosahuje nižších teplot, což může být příznivá zpráva právě pro seniory, jejichž tělo již bývá velmi náchylné na různé změny.

 

Popišme si ve zkratce princip fungování. Jednoduše řečeno se tu pracuje s terapií infračerveným zářením. Toto záření není vůbec škodlivé, v malém množství ho den co den přijímáme během pobytu na slunci. Při saunování toto infračervené záření proniká až 4 cm pod naši pokožku a tím prohřívá celé naše tělo.

 

V čem všem může infrakabina seniorům pomoci? Senioři jsou lidé, kteří už něco v životě zažili a jejichž tělo nese zátěž mnoha desítek let. Není proto ničím překvapujícím, že jsou mnohem náchylnější k různým onemocněním, že často mívají bolesti a problémy s klouby. Celé jejich tělo si po desítkách let strávených v práci musí odpočinout a regenerovat.

Podle mnoha klinických studií přináší tento druh relaxace také úlevu od bolesti. Ať už se jedná o bolest zad, artritidu či revma, od toho všeho vám může ulevit právě toto úžasné wellness zařízení. Je dokonce dokázáno, že saunování dokáže zmírnit bolestivé vedlejší účinky chemoterapie a ozařování. Pobytem v infrakabině mohou také senioři účinně bojovat proti ekzémům a lupence.

            

Infračervená terapie je účinným prostředkem k posílením imunity, která je obzvláště pro starší lidi tolik důležitá, srdce a celého kardiovaskulárního systému.

Naprostou novinkou je pak sauna křeslo. Jedná se o houpací křeslo, jehož vyhřívání zajišťuje karbonové topidlo ze dřeva kanadského jedlovce. Je to vysoce luxusní záležitost. Sauna křeslo můžete použít nejen po saunování, ale i jen jako pouhý prostředek k relaxaci společně s milou knihou nebo příjemným filmem. Sauna křeslo jistě přinese uvolnění a odpočinek nejen seniorům. Pořiďte si tento úžasný doplněk bydlení také a slavte den saunování s námi!

Související příspěvky

Pojištění nemovitosti vs. pojištění domácnosti

redakce

Praha nabízí bydlení i pro velmi náročné zákazníky!

redakce

Čeká vás zařizování hypotéky? Usnadněte si ho!

redakce