FINANCOVÁNÍ

I střešní okna vybavte kvalitní stínicí technikou

Pokud jste měli možnost trávit čas v podkroví, kde nebyla okna opatřena žaluziemi, roletami, závěskem nebo jinou stínicí technikou, určitě jste zvláště v létě poznali, jak nepraktické to je. Stejně tak, pokud máte kolem domu vyšší budovy, sportovní hřiště nebo jiné stavby, jejichž součástí je vysoké osvětlení, může vám svítit do oken. Každopádně i měsíc je někdy nepříjemný, nebo pohledy těch, co bydlí v sousedícím paneláku vedle vás, kteří vám bohužel částečně do okna vidí…

Šikovné rolety do střešních oken

K dostání jsou velmi praktické rolety do střešních oken, které skvěle plní svou funkci. Důležité ale je určit správně velikost vašeho okna. Tabulku velkostí najdete na pravé nebo levé straně otevřeného křídla střešního okna. Vyklopte jej a podívejte se na jeho obě strany.

Kódy v kroužku, např. 306, M06, M8A, označují velikost okna, díky němuž víte, jakou zvolit roletu z nabízené tabulky na termotecheshop.cz. a mít roletu, která bude přesně určena pro vaše střešní okno.

Kódy jako GZL, GGL, FTS a další, nejsou pro určení velikostí relevantní. Rolety do střešních oken si objednávejte jen tehdy, pokud jste našli identifikační rozměrové kódy uvedené na okně.

Zatemněte si naprosto dokonale

Moderní zatemňující rolety do střešního okna od termotecheshop.cz můžete koupit pro okna OKPOL, VELUX, FAKRO/OPTILIGHT, DAKEA/ DAKSTRA/ROOFLITE nebo LUMICA/SOLSTRO/TYREM. Rolety se prodávají v mnoha barevných variantách, jako třeba v šedé, béžové, hnědé, žluté, zelené… Všechny nabízí střední typ zastínění (když mluvíme o TERMOTECH V30 zastiňovacích roletách pro střešní okna OKPOL). Rolety lze uzamknout do několika poloh, výborně se hodí do obýváku, kuchyně i dětského pokoje, jednoduše se instalují podle přiloženého videa.

Podívejte se na termotecheshop.cz a vyberte si rolety dle velikosti vašeho střešního okna.

Související příspěvky

Rychlejší cesta k vlastnímu bydlení

redakce

Infrakabiny jako doplněk bydlení pro seniory

redakce

Potřebujete půjčit peníze? Home Credit může být nejvýhodnějším řešením! Proč?

redakce