BYT

Nové trendy a rekonstrukce koupelny

Když je vaše koupelna již otlučená, spáry se drolí, vana je rozbitá, sprcha nefunguje, nebo již nesplňuje vaše požadavky na komfort případně se vám jen zkrátka nelíbí, nejspíš přijde na řadu rekonstrukce koupelny. Umyvadlo, sprcha i vana, obklady, dlažba, baterie. Základní prvky každé koupelny. Zdá se to jednoduché, ale i tyto neměnné součásti koupelen podléhají trendům, a to nejen estetickým, ale i funkčním.

Baterie můžete volit jak klasické, tak tzv. podmínkové, kdy ze zdi vystupují a viditelné jsou jen nezbytné části.  Zároveň se výrazně rozšířila paleta nabízených barev a materiálů, nemusíte se tak omezovat jen na klasický chrom. Stejně tak umyvadla lze vybírat jak ta zapuštěná do skříněk, tak položená na desku. Výhodou je, že umyvadlo položené na desce vám zabere mnohem méně místa z úložného prostoru pod deskou i ve skříňce pod ním. Vany můžete vybírat nejen tvarově a velikostně rozličné, ale i s různými funkcemi, včetně masážních trysek. Trendem pak jsou samostatně stojící, které jsou ale náročnější na prostor i cenu.

V neposledních řade trendy postihly i sprchové kouty. Klasickým vaničkám již téměř odzvonilo, aktuálně lze pořídit např. bezbariérové sprchové vaničky z litého mramoru nebo tzv. walk in sprchové kouty, kdy se obejdete bez vaničky. Je to nejen vizuálně hezké, ale i velmi praktické. Velký výběr je i ve sprchových hlavicích, lze vybudovat různé druhy zástěn a případně doplnit sprchový kout i o sedátko.

I když se zorientujete v nabídkách a uděláte si představu, neobejdete se nejspíš bez odborné pomoci a montáže. Celý proces výběru včetně zajištění řemeslníků pak může výrazně ulehčit systém poptávky. Vyzkoušejte Poptávej.cz. Zadáte si během pár minut přesné požadavky toho, co hledáte, včetně případných rozměrů, ceny a místa realizace. Můžete připojit plánky i fotografie a vaše poptávka zcela zdarma a bez závazků doputuje k ověřenému širokému okruhu dodavatelů, kteří vám zašlou své nabídky přesně dle vašeho zadání. Pak jen v klidu domova vyberete tu, která vám bude vyhovovat nejlépe.

Související příspěvky

20 rokov skúseností – Celulózová izolácia CLIMATIZER PLUS a jej využitie v drevostavbách

redakce

Aby jste se za vchodové dveře nestyděli…

redakce

Chcete byt v Praze? Může to být velmi jednoduché

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.