DŮM

Zimní slevy – konec trápení

Nestihli jste letos montáž výrobků od firmy ALUROL® a trápí Vás, že po Novém roce zaplatíte vyšší cenu díky vzrůstajícímu DPH? V ALUROL® tomu tak není! Tato firma se snaží svým zákazníkům vyjít stále vstříc a tak pro Vás připravila zimní slevy, díky kterým zbaví trápení Vás i Vaši peněženku.


Vynahrazení DPH

Je to naprosto jednoduché, stačí si zboží objednat do 31. 3. 2012 a nechat si ho namontovat v období od 2. ledna do konce dubna. Díky tomu Vám bude poskytnuta zimní sleva, která plně vynahradí zvýšené DPH a to ať už se jedná o venkovní rolety nebo garážová vrata.


A proč zrovna společnost ALUROL®?
Tato společnost Vám zaručuje špičkovou kvalitu a díky tomu potvrzuje známé úsloví o zlatých českých ručičkách. V současné době zaujímají čelní místo mezi předními výrobci venkovních rolet a díky svým zkušenostem získaným za léta působnosti dovedou mnohem více. Pro své zákazníky chtějí to nejlepší a tak nejen že Vám poskytnou slevu, ale samotná montáž bude probíhat klidně a bez problémů a daná pohoda se zajisté přenese i na Vás. Není co víc si přát.

 


Spolehlivý materiál je samozřejmostí
Pro uspokojení potřeb všech zákazníků je potřeba perfektně odvedená práce celého týmu, za kterou se může společnost ALUROL® zaručit. To však není vše. Kvalita a spolehlivost použitého materiálu hraje také velkou roli! Společnost ALUROL® se tak může zaručit dále i za materiály nejvyšší kvality od renomovaných evropských firem.

Více informací naleznete na www.alurol.com.

Související příspěvky

Co všechno je třeba pro správnou realizaci balkónu?

redakce

Žaluzie hrají stále prim

redakce

Přemýšlíte o letním koupání ve vlastním bazénu?

redakce