DŮM

Špaletová okna – řešení pro historické objekty

I historické objekty si zaslouží krásná a především funkční okna. Jak ale skloubit historický vzhled s moderním a funkčním řešením? Odpověď zná Truhlářství Nenadál.

Historie firmy jako záruka poctivé práce

Historie truhlářské firmy Nenadál sahá až na přelom 19. a 20. století. Od této doby firma neustále zdokonaluje truhlářské řemeslo, což se odráží  především na jejich nabídce. Jako jedni z mála totiž přinášejí na český trh řešení pro realizaci oken u historických objektů nebo u objektů, které leží v památkových zónách.

  

Speciální postup

Nabízí totiž špičková špaletová okna, která vyrábí jako repliky stávajících oken. Pro výrobu oken používají nejmodernější funkční prvky a technologie. Nová okna díky tomu získají vynikající tepelně izolační vlastnosti, ale současně si udrží svůj historický vzhled. Použité materiály na oknech jsou certifikovány a schváleny zkušebnou! Do nových oken lze samozřejmě použít i stávající kování z původních oken, které se po celkové repasi nadále využívají.

Mnohem více

Kromě výroby špaletových oken se společnost specializuje i na další truhlářské práce. Z jejich dílny pocházejí například precizně zpracované kuchyně, pergoly, ploty nebo zimní zahrady. Objednat si u nich můžete také dřevěný nábytek, který vyrobí přesně podle vašich představ. Ať tak či tak, máte záruku kvalitně odvedené truhlářské práce!

Více informací najdete na www.nenadal.cz.


Související příspěvky

Pečujte o fasádu svého domu. Vyplatí se vám to!

redakce

Vyzkoušejte si markýzu bez jakéhokoliv rizika díky společnosti FAKRO!

redakce

Průmyslové čištění betonových podlah, esd stěrky, epoxidové stěrky, linolea v Praze

redakce