Search

VÝKLOPNĚ-KYVNÁ OKNA nové generace preSelect®

Okna preSelect® jsou symbolem nové generace střešních oken stvořených pro klienty, kteří si cení funkčních a moderních řešení. Tato okna disponují dvěma oddělenými funkcemi otevírání: výklopnou a kyvnou funkcí.

Výklopná funkce umožňuje i vyšším osobám přístup k otevřenému oknu a kochání se výhledem z něho. Navíc zvyšuje užitnou plochu místnosti díky možnosti ponechání otevřeného okna v libovolné pozici v rozsahu od hodnoty 0 do 35°. Kyvná funkce s otočením do 180° se využívá při mytí vnější strany zasklení a rovněž ke stažení markýzu.

 

Komfortní užívání

Okno se ovládá za pomocí standardní kliky umístěné v dolní části křídla. Změnu způsobu otevírání zajišťuje přepínač preSelect dostupný v boční části rámu. Stabilitu křídla a bezpečnost při změně výklopné a kyvné funkce zaručuje sofistikovaný systém kování a závěsů.

Zdravé mikroklima je základem Okno FPP-V preSelect® je obdařeno zcela automatickou ventilační klapkou V40P, která zajišťuje přísun optimálního množství vzduchu. Bezobslužná ventilace v těchto oknech FAKRO zaručuje v podkroví zdravé mikroklima a rovněž úsporu energie, s čím jsou spojené nižší náklady na vytápění. Okna mohou být vybavena různými zaskleními: super energeticky úspornými, s navýšenou odolností vůči vloupání, proti přehřívání.

FAKRO_výklopně-kyvné4

Navýšená odolnost

Odolnost oken vylepšuje použití tzv. thermo distančního rámečku TGI a dodatečného těsnění v profilu při zasklení. Rámeček TGI omezuje riziko kondenzace vodních par na rámu křídla, těsnění chrání před jakýmkoliv průnikem negativně působící vody z tajícího sněhu. Vakuová impregnace dřeva používaná u oken FAKRO a odolný lakovaný povlak laku solidně chrání veškeré dřevěné části okna.

Bezpečnost užívání a odolnost proti vniku do vašeho domu Okna jsou obdařena unikátním systémem zpevněné konstrukce okna topSafe. Systém významně zvyšuje odolnost střešních oken proti vloupání a chrání je před otevřením během náhodného šlápnutí na křídlo.

FAKRO_výklopně-kyvné1

Materiálová variabilita

Výklopně-kyvná střešní okna jsou dostupná dřevěná, dřevěná lakovaná bílým polyuretanovým lakem a okna vytvořená z vícekomorových PVC profilů. Plastová okna lze mít bílá či v dekoru borovice či zlatý dub.

Rozsah montáže okna 15-55°.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *