DŮM

Sháníte nerezové trubky?

Nerezové trubky mají širokou paletu použití. Používají se všude tam, kde chcete mít kvalitní a především odolné konstrukce, které vydrží mnoho let bez údržby. Nemusíte pro ně už jezdit do obchodů…

 

Přijedou až k vám

Bohatou nabídku nerezových trubek na vás čeká ve specializovaném internetovém obchodě akros.cz. E-shop provozuje společnost AKROS, s.r.o. , která se specializuje na prodej nerezového spojovacího a hutního materiálu. Všechny nabízené trubky jsou prvotřídní kvality a jsou chemicky vysoce odolné, stupeň odolnosti si dokonce můžete zvolit.

  

Jakékoliv množství

Společnost AKROS, s.r.o. při výrobě nerezových trubek spolupracuje s výhradně spolehlivými a prověřenými výrobci. Není pro ně tedy žádné problém dodat vám nerezové trubky v jakémkoliv množství.

Nabídka je široká

V nabídce internetového obchodu najdete například broušené čtvercové trubky s folií hned v několika velikostech. Čtvercová nerezová trubka o rozměrech 15x 15×1.2 cm stojí například 97Kč. V nabídce jsou také trubky kruhové bezešvé nebo nerezové trubky svařované. Záleží na tom, pro jaký účel trubku potřebujete. S výběrem vám samozřejmě odborníci z AKROS, s.r.o. rádi a ochotně pomohou.

Více informací a kompletní nabídku najdete na www.akros.cz.

Související příspěvky

Searchlight a Artemide přinášejí opravdové lahůdky do světa osvětlení

redakce

Ideální dřevěné pelety? Chtějte jen ty z pilin

redakce

Připravte se na zimu a ušetřete náklady za vytápění

redakce