BYT DŮM

Předvánoční čištění koberců bude hračka!

Výzdoba v obchodech jasně ukazuje, že už se pomalu ale jistě začínají blížit Vánoce. Většina českých domácností má období před Vánoci spojeno s generálním úklidem, který zahrnuje mytí oken, důkladné vyčistění čalounění a především koberců, které dostaly za celý rok pěkně zabrat. Už se pomalu děsíte toho, až strávíte celý den na kolenou s kartáčem v ruce a budete se z koberce snažit odstranit zanesenou špínu? Nemusíte! Dejte sami sobě předvánoční dárek a nechte si koberce vyčistit od profíků. Jak takové čistění vypadá a kolik vás bude stát?

Firma koberec skutečně vyčistí

Pokud čištění koberců provádíte ručně, nemůžete nikdy dosáhnout takové efektivity jako u strojního čištění, které používají firmy. I když to na první pohled není vidět, i váš koberec je pravděpodobně plný špíny a co více – mohou si v něm spokojeně žít roztoči, kteří mohou škodit vašemu zdraví. Běžnými přípravky a kartáčem nikdy nezničíte a neodstraníte všechnu špínu jednoduše proto, že nemáte dostatek síly a kartáč není schopen proniknout do struktury koberce. Obrátit se na specializovanou firmu, která nabízí důkladné vyčištění a čalounění koberců za pomoci výkonných strojů, je proto žádoucí.

 realizacebydleni.cz_uklid-plecity_cz_01

I s extra výkonem

S velmi zajímavou nabídkou přichází David Plecitý – úklidová firma Praha. Čištění koberců provádí pomocí špičkových extraktorů od Karcher a Nilfisk. V „úklidovém arzenálu“ mají i extraktorové automaty s kartáči, které si poradí i s velmi silným znečištěním. Firma nabízí i další úklidové služby jako je mytí oken a objednat si můžete i generální úklid. Cena za čištění koberců začíná na 13 Kč za m2. Potěší, že v regionu Praha a okolí nebudete platit dopravu.

 realizacebydleni.cz_uklid-plecity_cz_02

Nechte vánoční úklid na firmě a užijte si místo toho chvíle pohody a klidu. Kontaktní údaje najdete na www.uklidplecity.cz.

TIP: Pokud si myslíte, že váš koberec nepotřebuje strojní čištění a potřebujete vyčistit jen malé skvrny, podívejte se na tento článek. Najdete v něm několik rad, jak si s mírným znečištěním hravě poradíte i bez chemických přípravků.

Související příspěvky

Ušetřete za topení díky krbovým kamnům

redakce

Hliníkové dveře mají skvělé vlastnosti i pro rodinné domy

redakce

Největší výhoda klimatizace? Může chladit i topit

redakce