DŮM

Zábradlí na Vaši terasu od AL ZABRADLI

Vaše terasa se zatím stále ještě nemůže pochlubit novým zábradlím? Zde Vám předáme tipy, díky kterým můžete své terase vhodné kvalitní hliníkové zábradlí vybrat. Uvidíte, že s novým zábradlím terasa dozná takových pozitivních vizuálních změn, že ji Vy sami bude jen těžko poznávat. To vše díky odborníkům na hliníková zábradlí ze společnosti AL ZABRADLI.

Jak vybrat hliníkové zábradlí?

Základem k výběru zábradlí je samozřejmě nutné, aby Vás na oko zaujalo a splňovalo Vaše především požadavky. Pokud vyberete vhodné hliníkové zábradlí, stačí společnosti AL ZABRADLI zaslat následujících 5 jednoduchých informací. A poté Vám již nic nebrání v realizaci:

1. Zaslat rozměry zábradlí.

2. Dvě, tři fotky místa, kam bude zábradlí umístěno. Nebo postačí jednoduchý nákres místa.

3. Požadovaný model a způsob kotvení (vrchní, boční, čelní, vnější).

4. Poptáváte pouze materiál, nebo i výrobu a montáž?

5. Zaslat kontaktní údaje (jméno, email, adresa montáže, telefonní číslo).

 

Rozmanité typy hliníkových zábradlí

O tom, že výběr hliníkových zábradlí na terasu je opravdu široký se můžete sami přesvědčit na oficiálních stránkách, kde naleznete u každého typu zábradlí fotografie již realizovaných projektů. Liší se nejen vzhledem výplně, nýbrž i způsobem ukotvení. Můžete si vybrat, zda upřednostňujete model A2 či model F2? V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat společnost  AL ZABRADLI, která Vaše dotazy ochotně zodpoví.

 

 

Související příspěvky

Hliníková okna se vyznačují moderním vzhledem a stabilní konstrukcí

redakce

Víte jak vypadají moderní televizní stolky?

redakce

Kult dětí – hezká nebo přehnaná starost?

redakce