DŮM

Rekonstrukce našeho baráku – jak a kde jsme sehnali elektroinstalační materiál

Bydlíme s manželem v baráku po našich rodičích. Již nějakou dobu jsme přemýšleli o jeho rekonstrukci. Vždy se nám v baráku bydlelo dobře, do nedávné doby všechno šlapalo, jak má. Dříve nebo později je ale rekonstrukce u každého staršího baráku nutná. Potřebovali jsme hlavně udělat rekonstrukci elektroinstalace.

 

Dali jsme se do toho…

Manžel je naštěstí šikovný na práce na baráku a většině věcí rozumí. A když náhodou neví, jak si poradit, má spoustu známých, kteří mají s různými věcmi ohledně prací na baráku a rekonstrukcí bohaté zkušenosti a rádi nám dají cenné rady. Rozhodli jsme se vyměnit spínače, zásuvky a pořídit elektroinstalační materiál. Přestože manžel a jeho kamarádi výměnu zastali, sehnání dobré firmy, kde by se dal elektroinstalační materiál sehnat, byla by nadosah a dobře by nám poradili, byla také na mně.

 

Najít kvalitní firmu bylo jednoduché

Naštěstí je hledání na internetu velice jednoduché, zvládne to každý a ušetříte tím čas. Bydlíme v baráku na kraji Českých Budějovic, proto jsem zadala do vyhledávače na internetu frázi „Elektroinstalace České Budějovice“. Padla mi do oka firma Repam, je známá a má dobré reference, jak jsem se o ní dočetla. Navíc nabízí široký sortiment elektroinstalačního materiálu a jak jsme zanedlouho zjistili, nabízí také kompletní služby a odborné poradenství, takže jsem se mohla s manželem s odborníky z firmy o všem poradit a rozmyslet se, co pro nás bude nejlepší.

Dali jsme se do práce. Já jsem pomáhala s drobnými věcmi, hlavně s úklidem, přeci jenom při rekonstrukci elektroinstalace nastane trochu „spoušť“, tak jsem se snažila být co nejvíce nápomocná. Firma Repam také nabízí zásuvky a tak stačí do vyhledávače zadat zásuvky České Budějovice , kontaktovat technickou podporu, která nabídla nám je i s dopravou a pečlivě dopovídala na naše dotazy, když jsme se radili, které pro nás budou nejlepší. Když byly hotové práce, které souvisely s elektroinstalacemi – veškerý materiál jsme sehnali u zmíněné firmy – přišly na řadu právě zásuvky. Firma jich nabízí velké množství a různé druhy, mohli jsme si tedy vybrat přesně takové, jaké nám budou vyhovovat.

 

Po zásuvkách jsme vybrali ještě vypínače

Byla jsem s výběrem velice spokojená a manžel s nabídkou i poradenstvím také. Nemohli jsme si na nic stěžovat – navíc všechno zboží bylo dodané včas a podle našich představ. Když jsem sháněla vypínače, volila jsem obdobný postup, zadat vypínače České Budějovice, a díky firmě Repam jsme také měli z čeho vybírat. Ani jsem nevěděla, že dnes lze vybírat z tolika druhů vypínačů a že jsou takové možnosti. S výběrem nám opět poradili, co by pro nás bylo nejlepší a poradili nám to nejlepší řešení.

 

Mohu firmu doporučit každému!

Díky firmě Repam, u které jsme všechen materiál za příznivé ceny pořídili a navíc jsme získali cenné informace, jsme vše sehnali rychle, na jednom místě a absolutně bez komplikací. Naše rekonstrukce se zdárně povedla, s kvalitou materiálu jsme velice spokojeni. Já jsem zase klidnější, že je barák zrekonstruovaný a plně funkční a i manžel si nemůže svou práci vynachválit. Zase se nám bydlí o něco lépe a můžeme firmu, se kterou jsme spolupracovali všem, kdo mají podobné plány, vřele doporučit.

Související příspěvky

S rohovou sedačkou snadno vytvoříte místnost v místnosti

redakce

Chytrá podlaha ClipTile

redakce

Proč se při výběru garážových vrat obrátit na Univers?

redakce
Search by Voice