DŮM

Rodinné domy na kraji Prahy mohou být opravdu honosné

Zatímco v přímých částech Prahy najdete v kategorii bydlení především nabídku bytů, na okrajových částech Prahy je už situace zcela jiná. Okrajové části Prahy totiž přináší možnosti bydlení v honosných a přepychových rodinných domech. Vaše rodina tak nemusí být vystavena ruchu velkoměsta a pohodlí rodinného domu si můžete užívat společně a v klidu. Stačí jen správně vybrat lokalitu a projekt.

 

Benice jsou žádanou lokalitou

Mezi velmi žádané a vyhledávané příměstské části Prahy patří také Benice. Pražské Benice jsou přímo stvořené pro bydlení rodin s dětmi. Klidná atmosféra, občanská vybavenost přímo v místě a také rychlé spojení do centra Prahy. To je zajištěno hromadnou dopravou nebo vlastními automobily. Najdete zde také jeden z nejvyhlášenějších hotelů nejen u nás, ale v celé Evropě – Holiday Park. Nechybí ani přírodní koupaliště, Pitkovický potok ani velké množství nedalekých restaurací a kaváren. Odpočinout si můžete v rozlehlém Průhonickém Parku. V Benicích je prostě vše, co rodina potřebuje. A bydlení tu najdete v honosných rodinných domech. O to se postaral projekt Domy Benice.

 

Co nabízí Domy Benice?

Rodinné vily v projektu Domy Benice se řadí do kategorie luxusního bydlení. Všechny vily představují velmi komfortní bydlení pro celé rodiny. Projekt tvoří celkem 36 nadčasových rodinných domů s nadstandardním vybavením a se všemi prvky moderní architektury. Zvláštní důraz byl kladen na detaily. Dispozice domů jsou od menších 4+kk až po opravdu rozlehlé 7+kk. Za vznikem tohoto projektu je velmi zkušená developerská společnost Orco Property Group. Orco Group na návrhu jednotlivých domů spolupracovala s uznávanou společností Cooper, Robertson & Partners. Na základě této spolupráce vznikl v Benicích architektonický skvost.

 

Pokud máte zájem si prohlédnout ještě další novostavby Praha, můžete navštívit stránky bytyprodejpraha.cz/novostavby. Zde najdete velké množství bytů a domů v Praze i jejích příměstských částech.

 

 

Související příspěvky

V České republice s 20 720 požáry za rok 2018 je chytrý detektor kouře Netatmo nejlepší způsob jak ochránit svůj domov

redakce

Jaké druhy stínění jsou vhodné pro odlišné druhy oken?

redakce

Jak bude vypadat hliníkové zábradlí u Vás?

redakce