DŮM

Rodinné domy na kraji Prahy mohou být opravdu honosné

Zatímco v přímých částech Prahy najdete v kategorii bydlení především nabídku bytů, na okrajových částech Prahy je už situace zcela jiná. Okrajové části Prahy totiž přináší možnosti bydlení v honosných a přepychových rodinných domech. Vaše rodina tak nemusí být vystavena ruchu velkoměsta a pohodlí rodinného domu si můžete užívat společně a v klidu. Stačí jen správně vybrat lokalitu a projekt.

 

Benice jsou žádanou lokalitou

Mezi velmi žádané a vyhledávané příměstské části Prahy patří také Benice. Pražské Benice jsou přímo stvořené pro bydlení rodin s dětmi. Klidná atmosféra, občanská vybavenost přímo v místě a také rychlé spojení do centra Prahy. To je zajištěno hromadnou dopravou nebo vlastními automobily. Najdete zde také jeden z nejvyhlášenějších hotelů nejen u nás, ale v celé Evropě – Holiday Park. Nechybí ani přírodní koupaliště, Pitkovický potok ani velké množství nedalekých restaurací a kaváren. Odpočinout si můžete v rozlehlém Průhonickém Parku. V Benicích je prostě vše, co rodina potřebuje. A bydlení tu najdete v honosných rodinných domech. O to se postaral projekt Domy Benice.

 

Co nabízí Domy Benice?

Rodinné vily v projektu Domy Benice se řadí do kategorie luxusního bydlení. Všechny vily představují velmi komfortní bydlení pro celé rodiny. Projekt tvoří celkem 36 nadčasových rodinných domů s nadstandardním vybavením a se všemi prvky moderní architektury. Zvláštní důraz byl kladen na detaily. Dispozice domů jsou od menších 4+kk až po opravdu rozlehlé 7+kk. Za vznikem tohoto projektu je velmi zkušená developerská společnost Orco Property Group. Orco Group na návrhu jednotlivých domů spolupracovala s uznávanou společností Cooper, Robertson & Partners. Na základě této spolupráce vznikl v Benicích architektonický skvost.

 

Pokud máte zájem si prohlédnout ještě další novostavby Praha, můžete navštívit stránky bytyprodejpraha.cz/novostavby. Zde najdete velké množství bytů a domů v Praze i jejích příměstských částech.

 

 

Související příspěvky

Hliníkové kotvící systémy usnadňují instalaci terasových prken

redakce

Dřevostavby – řešení pro každou příležitost

redakce

V moderním bydlení vyhrávají na plné čáře plastové dveře. A proč?

redakce