DŮM

Poptávka, rozvoj a kvalita

Firma KM PLAST byla založena již v roce 1994 a tak nikdo nemůže pochybovat o dlouholetých zkušenostech, které za dobu svého působení na trhu získala. Zabývá se vytlačováním plastových profilů a to převážně pro stavebnictví. V souvislosti s poptávkou a dalším rozvojem této firmy se rozšířila její výrobní činnost o zpracování druhotných plastových surovin a to konkrétně o drcení, regranulace a barvení plastů.

Rozšíření sortimentu
Kromě všech technologických postupů firma KM Plast také rozšířila svůj sortiment. Jedním z nejvíce poptávaných výrobků je plastové oplocení a související sortiment, který také najdete u této společnosti. Ze stejného materiálu pak firma KM PLAST dodává předokenní zahrádky, plastové zahradní ohrádky a mnoho dalších produktů, jako jsou zakončovací lišty ke keramickým obkladům, rohové lišty k sádrokartonům či řezače bezpečnostních pásů.

Chytrá kalkulačka ceny
Na oficiálních stánkách firmy KM PLAST, www.kmplast.cz, naleznete i chytrou kalkulačku, která Vám usnadní práci. Díky této kalkulačce si totiž můžete zjistit výslednou cenu Vašeho nového plotu. Jednotlivá okénka Vás navedou krok za krokem, jaké parametry zadat, a to dokonce i včetně možnosti volby barevného odstínu. Vybrat si můžete z plastových plotovek i nosných profilů, či zda si přejete kalkulaci včetně montáže, či nikoli, apod.

Pokud chcete zjistit více informací, navštivte www.kmplast.cz

Související příspěvky

Barevná hra obkladů

redakce

Krb do každého domu

redakce

Topná sezona je v plném proudu. Víte, jak ušetřit?

redakce
Search by Voice