Search

Novinky v povlečení Kvalitex

Výrazné neotřelé vzory, osobitost a perfektní první dojem – to jsou trendová doporučení módního průmyslu pro letoší rok. Za horkými novinkami ale nemusíte vážit cestu na přehlídková mola, dopřát si je můžete i ve své ložnici.

Nejnovější dezény ložního povlečení Kvalitex se inspirovaly na mnoha místech. Důraz je kladen na kvalitu a jednotný výtvarný styl, který vnese do vaší ložnice příjemnou harmonii a odpočinkovou atmosféru.

 

Klasika v novém kabátě – bavlněné ložní povlečení

Bavlněné lůžkoviny patří v našich domácnostech stále k nejoblíbenějším. Jsou vyrobeny ze 100% přírodních složek, dobře odvádí vlhkost, chlubí se vzdušností i na dotek příjemným povrchem. Zapomeňte na to, že bavlněné povlečení musí vypadat obyčejně! Chcete usínat obklopeni francouzskou romantikou DELUX FRANCE, ponořit se do neobyčejných snů pod moderně vyhlížející soupravou DELUX HEARTS, vsadit na orientální vizáž s DELUX ORNAMENT nebo podlehnout pokušení uprostřed květinových vzorů DELUX IRIS? Pak navštivte e-shop Kvalitex.cz a nechte se hýčkat!

Zima přeje krepu i saténu

To ale není z novinek zdaleka vše. Krepové povlečení, oblíbené pro svou snadnou údržbu, měkkost a pružnost, vyniká praktickým a moderním vzhledem, který dokáží použité vzory ještě umocnit! Oku lahodící vzory v jemném barevném provedení místnost zútulní. Krepové povlečení SQUARES s výrazným motivem barevných čtverců na neutrálním pozadí vám pak dodá energii pro nezbytné ranní vstávání.

Trpíte každý rok pocitem zimy, jež vám nedovolí usnout? Pak bude pro vás nejlepší volbou ložní povlečení z bavlněného saténu v trendových barvách. Vpusťte do své ložnice oblíbené sezónní barvy jako je lososová, hráškově zelená nebo světle fialová. Dáváte přednost hravým a výrazným vzorům? Pak vás jistě potěší květinové motivy v moderním i klasickém provedení.

Už víte, jaký svěží vítr si do ložnice pustíte s přicházejícím létem? Ať už vás oslovilo cokoli, v e-shopu Kvalitex.cz se můžete vždy spolehnout na vysokou kvalitu produktů přímo od dlouholetého českého výrobce. Vždyť na povlečení této značky můžete narazit i v hotelech a mnoha dalších ubytovacích zařízeních. Bez problémů odolá praní i dlouhodobé mechanické zátěži. A to je pro každý textilní výrobek ta nejlepší vizitka!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *