DŮM

Atraktivní způsob vytápění do komerčních i soukromých prostor od Licon

Nebaví vás nevzhledné radiátory? Hledáte moderní způsob vytápění? Vaše hledání je u konce. Stačí se podívat na nabídku společnosti Licon, která se specializuje na výrobu moderních konvektorových těles.

Jedinečný Licon OL/D 

V nabídce společnosti Licon naleznete například jedineční radiátor s názvem Licon OL/D. Tento typ radiátoru je určený do všech typů prostor, zejména potom do prostor určených k odpočinku. Jedná se lavicový typ radiátoru, který je vybaven velmi odolnou krycí deskou, která bez problému snese statické zatížení a je vhodná i k sezení.

Moderní design a bezpečí

Krycí desky pro radiátor Licon OL/D je navíc možné mít v několika atraktivních designech. Záleží tedy pouze na vašem vkusu, jestli si vyberete desku v designu teraco, dubu nebo buku. Licon OL/D potěší své uživatele i maximální bezpečností. Desky jsou totiž po usazení na konvektor zafixovány k samotné konstrukci otopné konvektorové  lavice. Tím máte jistotu, že nedojde k samovolnému posunutí.

Do hal, zimních zahrad i k bazénu

Licon OL/D se díky unikátní konstrukci hodí nejlépe do hal a to i v administrativních budovách ale své využití nalezne i v zimních zahradách rodinných domů. Možné je také umístit tento radiátor  k bazénům. V tomto případě je lavice vyrobena v celonerezovém provedení. Radiátor Licon OL/D je možné mít v několika velikostních provedeních. Standardně má výšku 29 cm a volitelnou šířku od 100 do 200 cm.

Chtějte kvalitní a moderní topení. Více informací o jedinečném radiátoru Licon OL/D i jiných produktech společnosti Licon naleznete na www.licon.cz .

www.licon.cz

 


Související příspěvky

Jak výrazně ušetřit za energie v domácnosti?

redakce

Flügger představuje novou kolekci tapet s názvem Nordic Home! Rozhodně stojí za to!

redakce

Tepelná čerpadla vzduch/voda jsou ideálním řešením nejen pro vytápění, ale i pro ohřev teplé vody ve Vašem domě

redakce