DŮM

Plastová okna? Lepší tepelná a zvuková izolace!

Přemýšlíte o výměně Vašich stávajících oken, za okna plastová, ale stále nevíte, zdali děláte dobrý krok? Pak věřte, že ano. Plastová okna z profilu S 8000 IQ mají stavební hloubku  74 mm a na tom se odvíjí prostup tepla daným oknem, který je  nižší. Dále se od hloubky odvíjí i útlum vnějšího hluku, který je až 33dB. Díky tomu tak ušetříte na spotřebované energii za vytápění a zároveň budete mít uvnitř Vašeho bytu i větší klid.  


Od koho kvalitní plastová okna pořídit?
Pokud si stále nevíte rady, není nic jednoduššího, než obrátit se na specialistu. K dispozici Vám jsou například specialisté z firmy Vorlíček plast s.r.o.  Tato firma byla založena již v roce 1997 a od té doby nasbírala nespočet zkušeností, které její zaměstnanci aktivně využívají. Pro své zákazníky chtějí to nejlepší, a proto pro ně připravují mnoho slevových akcí a samozřejmostí je i špičkový servis, který svým novým i stávajícím zákazníkům nabízejí.


,,V zimě vyrobíme, v létě namontujeme.“
Tak i tímto se firma Vorlíček plast s.r.o. řídí. Připravili pro své zákazníky velké a hlavně výrazné zimní slevy. Říkáte si, že výměna oken v zimě ale není zrovna příjemná? Právě proto je pro Vás připravena tato akce. Zákazníci si svá okna vyberou, ty se následně vyrobí s výraznou slevou a budou zdarma uskladněna ve skladu firmy Vorlíček plast s.r.o. A dál? Až na jaře vysvitne první sluníčko firma Vorlíček plast s.r.o. Vám okna bez problémů namontuje. Oni totiž opravdu vědí, co je pro jejich zákazníky to nejlepší.

         

Pro více informací navštivte jejich oficiální firemní stránky www.plastova-okna-dvere.cz.

 

 


Související příspěvky

Sviťte v domácnosti opravdu úsporně

redakce

Nová řada ovládacích přístrojů Valena Life změní váš každodenní život

redakce

Luxusní tapety do ložnice jsou žádanou dekorací

redakce