Search

Univerzální lepidlo Herkules pro všestranné použití

Jen málo který výrobek dokázal přežít tak dlouhé období bez jakékoliv úpravy názvu nebo loga. Lepidlo Herkules je ve své kategorii na pomyslné špičce a dokáže slepit vše, co se nachází v kanceláři, v domácnosti nebo ve škole. Ve své podstatě se jedná o nejvyužívanější školní pomůcku používanou především ve výtvarné výchově. S lepidlem se děti učí už ve školce a připravují se tak na náročnější úkony přicházející s postupem jejich věku. Na trhu se toto univerzální lepidlo objevuje hned v několika variantách dle vlastní potřeby užití. Podívejme se na základní druhy těchto lepidel.

 

Lepidlo Herkules tyčinka

Osmi gramové tyčinky představují možnost, jak lepidlo Herkules využít v okamžitém pojetí. Hlavní výhodou tohoto produktu je především bezpečné zacházení a praktické využití. Tyčinky se hodí zejména do školních lavic, kde dokážou zastat všechny základní úkony předepsané samotným učitelem.

Taktéž se hodí k vytváření jednoduchých papírových prezentací. Tyčinka Herkules se používá k lepení papíru, ale dokáže slepit i tkaniny, korek nebo obdobně laděné savé materiály. Tyčinka dokáže po sobě zanechat specifickou lepivou stopu, která po několika okamžicích zcela zmizí, takže je patrné, kde v lepení pokračovat. Díky tomu se tak předejde zbytečnému zamazání a plýtvání. Naučte své děti toto lepidlo používat správně a vydrží jim mnohem déle.

 

Herkules pro dílnu

Lepidlo Herkules se nepoužívá pouze ve školách k papírové prezentaci, ale dokáže svou roli zastat i v domácí dílně nebo v domácnosti či kancelářích. Své uplatnění poskytuje při lepení fotografií, kůže nebo dřevovláknitých materiálů. Málo kdo by řekl, že umí celkem účinně slepit nábytek nebo napomáhat v modelářské dílně. Vyzkoušejte i vy jeho přednosti a objednejte si ho z pohodlí domácí atmosféry. Aktuálně se blíží podzimní a zimní dekorativní práce, k těmto účelům je naprosto ideální.

Pokud s lepidlem už dávno pracujete, vyzkoušejte skvělou soutěž – https://www.facebook.com/lepidloherkules/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *