DŮM

Nákupem v zimě rozhodně ušetříte!

Zima je období, kdy se zastaví většina stavebních prací. To ale neznamená, že nemůžete nakoupit vše, co ke stavbě nebo rekonstrukci potřebujete. Právě naopak. Nakupovat v zimě se vyplatí mnohem více.

Zima – ráj akčních slev

Většina dodavatelů totiž právě v zimním období nabízí mnoho akčních slev, a právě to je šance pro každého, kdo chce na stavbě nebo rekonstrukci bytu nebo domu ušetřit. Stačí se jen zamyslet nad tím, co budete potřebovat a začít s nákupem. Rozhodně se to vyplatí.

Práce v zimě? Žádný problém

Nemusí ale zůstat jen u nákupu. Během zimy lze provádět i různé stavební úpravy. K nim patří například i výměna oken. Stačí si jen na dva  dny najít ubytování jinde nebo v jiné místnosti domu. Myslete také na to, že na práce v zimě lze vyjednat zajímavou slevu!

    

Široká nabídka

Kvalitní plastová okna nabízí například společnost Vorlíček plast. Pro všechny zákazníky mají připraven široký výběr profilových kombinací. Okna od Vorlíček plast mají výborné vlastnosti, mezi které patří například vysokou průchodnost světla a výbornou zvukovou i tepelnou izolaci. Stačí si pouze vybrat ta, která se vám líbí. Vybírat můžete z několika barevných provedeních. U Vorlíček plastu na vás čeká také kompletní servis i odborné poradenství. U firmy Vorlíček – plast se řídí heslem – V zimě vyrobíme na jaře namontujeme.

Začněte jednat. Více informací najdete na www.vorlicek-plast.cz


Související příspěvky

Kvalitní komoda je základem odjakživa

redakce

Bydlení na celý život vybírejte pečlivě

redakce

Stavba komínu pokaždé předchází stavbě topného tělesa

redakce