Search

Sprchové boxy – součást každé moderní koupelny

Rekonstrukce koupelny patří v rámci úprav bytu či domu k těm složitějším. Kromě finanční náročnosti jste často limitováni i velikostí koupelny a také rozvodem vody a odpadního potrubí. Pro řadu lidí tak mohou být řešením sprchové boxy.

Sprchové boxy jsou samostatně stojící kabiny, jejichž velkou výhodou je možnost okamžité instalace. Jestliže se chcete vyhnout náročným úpravám jako je obkládání rohu koupelny, usazování vaničky a zdění niky, je sprchový box jasné řešení. Stačí jen připojit vodu a napojit odpad a můžete se sprchovat. Nejde přitom o finančně náročnou investici. Ty levnější sprchové boxy pořídíte již za méně než osm tisíc korun. To není o mnoho více, než kolik byste dali za obložení zdi a za řemeslníka a přičetli si náklady na vodovodní baterii, sprchové dveře a vaničku.

Sprchové boxy se přitom hodí téměř do každé koupelny a to jak v novostavbě, tak například při rekonstrukci panelákového bytu. Koupit si můžete čtvercové, čtvrtkruhové či obdélníkové provedení.

Samostatnou kapitolou jsou sprchové masážní boxy. Pokud si po náročném dni rádi zarelaxujete, tak masážní sprchový box je pro vás to pravé řešení. Vyrábějí se boxy s různými masážními programy, takže si můžete navolit takový, který vám nejvíce vyhovuje a nebo je průběžně střídat. Zajímavostí jsou masážní boxy s parním generátorem, které dopřejí ještě více relaxu. Instalace sprchových masážních boxů je stejně náročná jako u běžného sprchového boxu, ale dostanete podstatně více komfortu.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *