DŮM

Každý dům si zaslouží kvalitní osvětlení!

Jestliže jste si postavili dům svých snů, zaslouží si pořádné nasvícení, aby jej bylo vidět i v přítmí. Venkovní světla však daleko více využijete u zahradních domků či pergol. Zvlášť v nynějších vysokých teplotách si budete užívat krásného léta do pozdních nočních hodin. Abyste nezakopli při cestě zpět do domu, je vhodné využít venkovní a vnitřní světla.

 

Jaké typy osvětlení si můžete pořídit?

Typů venkovního osvětlení je skutečně mnoho, jako i míst, kam je umístit. Mezi ty nejpopulárnější patří venkovní závěsná světla, LED osvětlení, stropní, sloupková, a nakonec nástěnná svítidla. Z tohoto širokého spektra si jistě vyberete světlo ke každé příležitosti i do každého prostoru. Jelikož se fantazii meze nekladou, tak návrháři vytvářejí stále nová a nová provedení, z nichž některá jsou více než povedená.

 

Kde se dají svítidla umístit?

Jak už bylo několikrát řečeno, venkovní svítidla lze použít prakticky kdekoliv v exteriéru. Stačí si pouze vybrat správný typ světla a precizně jej zapojit. Tuto činnost přenechejte raději odborníkům, neboť s elektřinou bychom si neměli zahrávat. Například pro osvětlení posezení pod zahradním domkem či pergolou se budou výborně hodit závěsná svítidla připomínající lustry. Vytvoří krásnou atmosféru, ve které se budete cítit opravdu jedinečně.

Venkovní svítidla

 

Retro styl se vrací

Stejně jako v ostatních oblastech, tak i této se vrací retro styl. Zejména v oblasti venkovního osvětlení se vrací závěsné lampy připomínající klasické předlohy se svíčkou uvnitř. Dnešní verze je však vybavena LED žárovkou s velkou svítivostí a čirým sklem, což dotváří okouzlující vzhled svítidla jako světelného zdroje. Žárovka není součástí balení, a proto je nutné vybrat ten správný závit a hlavně barvu světla, která nám nejvíce vyhovuje.

Pokud chcete kvalitně osvětlit exteriér svého příbytku, pak si pořiďte pouze kvalitní světla. Investice do nich se určitě vyplatí a je to téměř na celý život.

Související příspěvky

Dlažba CANTERA imituje přírodní kámen

redakce

Nábytek na zakázku od UNIS-N – taková nabídka se neodmítá

redakce

Nová technologie pro výrobu plastových dveří zajistí jejich odolnost i kvalitu!

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.