Search

Výhody PVC podlahy Gerflor DESIGNTEX Plus

Zaujala vás možnost podlahové krytiny vyrobené z polyvinylchloridu nebo též PVC? Toužíte po bezúdržbové podlaze, o kterou není nutné složitě pečovat, nedrží se na ní nečistoty a prach a dokonale dokáže imitovat nejrůznější materiály, a navíc je cenově poměrně příznivá? Potom rozhodně zapřemýšlejte nad volbou PVC podlah Gerflor DESIGNTEX Plus od firmy Gerflor, které pro český trh dodává firma Supellex.

Tyto PVC podlahy od firmy Gerflor, jsou určené zejména do obytných a komerčních prostor,se střední zátěží. Díky vysoké odolnosti povrchové úpravy PUR je podlaha velmi odolná proti poškození a na rozdíl od parket nebo dlaždic není problémem ji v případě potřeby vyměnit. Tloušťka nášlapné vrstvy je 0,5 mm.

Díky bezespárovému řešení podlahy (šířka role je dva nebo čtyři metry a délka až dvacet metrů), se eliminuje riziko udržování nečistot a prachu, podlaha se velmi snadno vytírá.

PVC podlahy jsou odolné proti poškození.

Kolekce Gerflor DESIGNTEX Plus nabízí PVC podlahy v deseti dekorech dřeva. Toto vysoce estetické řešení dodává interiéru, kde je podlaha použita, domácí i elegantní vzhled. PVC se zároveň na rozdíl od parket a dřevěných prken nemusí udržovat. A samozřejmě perfektně izolují a není tedy nutné bát se „vymrzání“ od nohou.

Na výběr je z mnoha barevných řešení a dekorů. Více o PVC podlahách, jejich pokládce i údržbě se můžete dozvědět např. na stránkách dodavatele Supellex.

Prohlédněte si naši nabídku PVC podlah Gerflor DESIGNTEX Plus, nebo zavolejte do některé z poboček, kde vám poradíme s čímkoli od výběru krytiny, přes vhodný typ pokládky a doporučení těch nejlepších podlahářů z oboru.

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.svetpodlah.cz/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *