DŮM

Garážová vrata od společnosti Lomax

Jen málo která společnost se může pochlubit natolik pulzující historickou křivkou v oblasti prodeje garážových vrat tak, jako firma LOMAX, která na českém trhu figuruje již od roku 1992. Za tuto dobu si dokázala vydobýt přední pozici na tuzemském trhu. Aktuálně u nás nenaleznete většího výrobce garážových vrat, venkovních žaluzií nebo předokeních rolet. Na této společnosti je patrné, že díky kvalitním produktům a svědomitému přístupu k dané práci si můžete vytvořit rozsáhlou síť klientů. Pojďme se podívat na hlavní přednosti garážových vrat LOMAX.

 

Garážová vrata Lomax a jejich výhody

Garážová vrata musí plnit hned několik funkcí. Jako majitel rodinného domu určitě nezapomenete zohlednit vzhled a estetiku budovy při nákupu garážových vrat. Lomax poskytuje všem potenciálním zájemcům opravdu velký výběr vrat v několika typově odlišných variantách.

gar2

Hlavní selekce garážových vrat se odvíjí od použitého systému otevírání. Stejně tak se zohledňuje materiálové provedení a celkový komfort vlastního používání. Společnost Lomax nabízí všem klientům i garážová vrata na míru. Jednoduše k vám přijede technik, vše zaměří a domluví se s vámi na dalších podrobnostech.

gar3

Rolovací nebo sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou z aktuálního hlediska úplně nejoblíbenější variantou. Již samotný název napovídá, že se jedná o typ složený z více částí. Díky torzním pružinám velice snadno zajíždějí po vodících kolejnicích pod strop, čímž maximálně šetří prostor.

V případě, že potřebujete prostorovou indispozici vyvážit ještě více, zaměřte se na rolovací garážová vrata, která jsou pro tuto problematiku naprosto ideální. Navíc se mohou nainstalovat bez jakýchkoliv stavebních úprav do již zrealizované garáže.

V případě zájmu o garážová vrata, vrata a brány, vjezdové brány nebo venkovní rolety navštivte internetové stránky výrobce na adrese http://www.lomax.cz/.

Související příspěvky

Dejte sbohem nevzhledným radiátorům!

redakce

Profi montáž zábradlí za pár minut s Alzabradli.cz

redakce

Předvánoční čištění koberců bude hračka!

redakce