INSPIRACE TIPY

Jaký vybrat spotřebiče do domácnosti

Při zařizování domácnosti je vhodné zohlednit kvalitu zakoupených spotřebičů. Při výběru máte celkem tři možnosti. Buď si zakoupíte levný produkt od neznámého výrobce s velmi nízkou životností a nejistým výkonem, nebo se poohlédnete po výrobku renomovaného výrobce se zavedenou značkou či se podíváte na nejnovější výsledky prestižních testů. Právě tyto pravidelné testy jsou každoročně využívány jako ideální informační potenciál k nákupu těch nejlepších spotřebičů za nejpřijatelnější cenové ohodnocení. Ptáte se jak dopadl test vysavačů pro aktuální rok 2015? Pojďme se podívat i na další oblasti a poskytnout si přímočaré informace o výsledcích.

 

Test vysavačů 2015

Vysavače jsou neodmyslitelnou pomůckou již více jak 100 let. Jejich funkce je velmi předpovídatelná, napomáhají nám v boji s nečistotou a usazeným prachem. V posledních letech jsme mohli zaznamenat obrovský posun v technologickém konceptu.

Pro lepší výběr těch nejkvalitnějších spotřebičů z této kategorie byl proveden podrobný zátěžový test, z kterého nejlépe vyšel bezsáčkový Philips PerformerPro ECO FC9197/91. Mezi tyčovými vysavači jednoznačně vévodí značka Bosch a Electrolux.

product_925046

Myčky na nádobí

Stejně tak, jako u vysavačů, tak i myčky na nádobí test je jasnou pomůckou při výběru správného spotřebiče. Při správné volbě dokáže myčka ušetřit obrovské množství času i peněz. Nejlépe dopadla značka Siemens.

kristalove-modraHodně oblíbené jsou i kuchyňské roboty usnadňující práci se sekáním, lisováním a dalšími procesy, pokud si však koupíte nekvalitní, efekt bude spíše opačný. Nejlepší kuchyňský robot pro rok 2015 je KitchenAid

Při výběru jakéhokoliv spotřebiče se neřiďte pouze cenou. Vysoká cenovka ještě neznamená kvalitu a naopak. I levné spotřebiče mohou být kvalitní. Prodejci v některých případech spoléhají na svou značku.

 

 

Související příspěvky

Jak na montáž plotu?

redakce

VÍTE JAK VAŘILY NAŠE PRABABIČKY?

redakce

Na co všechno se doma dají použít kartonové krabice

redakce