Search

Zapomínáte častokrát zavírat okna? Již se vám to stávat nemusí!

V zimě a v chladném počasí se problémy se zapomenutím na otevřená okna moc často nevyskytují. Větrání může probíhat spíše nárazově, aby se prostor co nejméně ochladil. S příchodem teplého počasí se bude ale interiér větrat stále častěji a s tím budou spojeny také starosti, zda jsou okna opravdu správně a hlavně všude uzavřená. Co kdybyste tyto obavy mohli jednou provždy opustit z hlavy?

 

Zmenší se starosti i nejistota

Sami si přiznejte, kolikrát už jste se vraceli domů, jelikož jste nechali otevřená okna nebo kolikrát jste se báli, jestli  otevřeným oknem někdo nepronikne dovnitř, když jste se vrátit a  uzavřít ho nemohli. Jaké by to bylo se těchto obav zbavit? Nemusíte pořizovat žádné drahé systémy kontroly oken, nanejvýše stačí na okenní křídla namontovat systém Winflip.

winflipd

Copak je Winflip?

Winflip je samouzavírací okenní systém, patentovaný výrobek uznávané rakouské firmy. Automaticky se postará o uzavření a zajištění okna po vámi přednastavené časové době. Nastavená doba může být v rámci několika málo minut, stejně také několika hodin. Vše závisí pouze na vás. K odběru jsou analogové i digitální verze. Analogové verze se ovládají jedním lankem a digitální pro změnu komfortním tlačítkem. Oba způsoby ale zaručí jistotu, že se všechna nastavená okna uzavřou a zajistí.

 

Na našem trhu poskytují tyto systémy BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o.

Na našem trhu zatím není mnoho výrobců oken, kteří dokáží tyto systém\y efektivně využívat a nainstalovat do rámů. Jeden z mála je společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o., spolehlivý výrobce špičkových plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří. Systémy Winflip firma umí zabudovat nejen do čerstvě vyrobených oken, ale taktéž do stávajících oken na vašem domě.

stribromedhnedaral_9016

 

 

 

 

 

Veškeré detailní informace o nabízených oknech a také o systému Winflip najdete přímo na www.bohemiaplast.cz.


TAG


4 x komentováno u “Zapomínáte častokrát zavírat okna? Již se vám to stávat nemusí!

 1. stop parking napsal:

  Healing’s Dragon

  to uncover troubles to enhance my web-site!I suppose its alright to create usage of some within your ideas!!

 2. …Check this out

  […]Great weblog right here! Additionally your website loads up very fast![…]

 3. tv packages napsal:

  Healing’s Dragon

  to seek out concerns to improve my web-site!I suppose its ok to help make use of a number of of your respective concepts!!

 4. …Check this out

  […]I am no longer certain the place you’re getting your information, but great topic.[…]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *