TIPY

Zapomínáte častokrát zavírat okna? Již se vám to stávat nemusí!

V zimě a v chladném počasí se problémy se zapomenutím na otevřená okna moc často nevyskytují. Větrání může probíhat spíše nárazově, aby se prostor co nejméně ochladil. S příchodem teplého počasí se bude ale interiér větrat stále častěji a s tím budou spojeny také starosti, zda jsou okna opravdu správně a hlavně všude uzavřená. Co kdybyste tyto obavy mohli jednou provždy opustit z hlavy?

 

Zmenší se starosti i nejistota

Sami si přiznejte, kolikrát už jste se vraceli domů, jelikož jste nechali otevřená okna nebo kolikrát jste se báli, jestli  otevřeným oknem někdo nepronikne dovnitř, když jste se vrátit a  uzavřít ho nemohli. Jaké by to bylo se těchto obav zbavit? Nemusíte pořizovat žádné drahé systémy kontroly oken, nanejvýše stačí na okenní křídla namontovat systém Winflip.

winflipd

Copak je Winflip?

Winflip je samouzavírací okenní systém, patentovaný výrobek uznávané rakouské firmy. Automaticky se postará o uzavření a zajištění okna po vámi přednastavené časové době. Nastavená doba může být v rámci několika málo minut, stejně také několika hodin. Vše závisí pouze na vás. K odběru jsou analogové i digitální verze. Analogové verze se ovládají jedním lankem a digitální pro změnu komfortním tlačítkem. Oba způsoby ale zaručí jistotu, že se všechna nastavená okna uzavřou a zajistí.

 

Na našem trhu poskytují tyto systémy BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o.

Na našem trhu zatím není mnoho výrobců oken, kteří dokáží tyto systém\y efektivně využívat a nainstalovat do rámů. Jeden z mála je společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o., spolehlivý výrobce špičkových plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří. Systémy Winflip firma umí zabudovat nejen do čerstvě vyrobených oken, ale taktéž do stávajících oken na vašem domě.

stribromedhnedaral_9016

 

 

 

 

 

Veškeré detailní informace o nabízených oknech a také o systému Winflip najdete přímo na www.bohemiaplast.cz.

Související příspěvky

Správně izolovaný dům zima neohrozí

redakce

Moderní kuchyň – jak by měla vypadat?

redakce

Při čištění koberců v žádném případě nepoužívejte bělidla či zesvětlovače

redakce