DŮM

Jaký je správný materiál na hydroizolaci rovných a šikmých střech?

Hydroizolace rovných a šikmých střech musí být provedena dokonale v každém detailu. Pod izolační materiál nesmí pronikat žádná vlhkost, materiál musí být odolný proti vnějším vlivům i proti stárnutí. Takových materiálů na našem trhu moc nenajdete. Naštěstí jsou tu ale hydroizolační folie ALKORPLAN.

Folie ALKORPLAN jsou špičkou ve svém oboru

Na skvělé účinky hydroizolačních folií ALKORPLAN se můžete spolehnout v každé situaci. Nezáleží na tom, zda realizujete střechu novou nebo jen opravujete tu starou. Hydroizolační folie ALKORPLAN můžete využít kdykoliv a kdekoliv. Díky svým špičkovým parametrům dokáží folie ALKORPLAN odolávat přímým teplotám rozmezí od -30°C až do +80°C. Jedná se o válcovanou a následně laminovanou fólii, vyrobenou na bázi měkčeného PVC. Folie ALKORPLAN maní zajištěnou dlouhodobou rozměrovou stálost i v opravdu náročném prostředí. Také jsou charakteristické svou nízkou hodnotou faktoru difúzního odporu a skvělou svařitelností.

Kdo s nimi pracuje?

Pro realizaci hydroizolace ploché střechy nebo šikmé střechy vám pouze kvalitní hydroizolace nestačí. Musíte mít také záruku dobře odvedené práce v každém detailu na střeše. Společnost Hizol s.r.o. se na práci s hydroizolačními foliemi ALKORPLAN specializuje již od roku 1996. Díky dlouhodobému využívání tohoto materiálu je společnost Hizol s.r.o. specialistou v pokládání těchto hydroizolačních folií. Folie je vždy dokonale kotvena k podkladu ve všech místech spojů. Díky tomu také dokáže odolávat i povětrnostním podmínkám. Některé druhy folií splňují také nadstandardní protipožární parametry.

Kompletní informace naleznete na www.hizol.cz.

Související příspěvky

Jak vybrat exkluzivní nábytek

redakce

Skleněné zábradlí z bezpečnostního hlediska

redakce

Zařizujete ložnici? Tímhle byste měli začít!

redakce