DŮM

Bydlení v montované dřevostavbě

Milujete blízký kontakt s přírodou? Jste ekologicky orientovaní a toužíte po bydlení, které by toto kritérium co nejvíce naplnilo? Potom si pořiďte dřevěný dům. Montované dřevostavby jsou šetrné k přírodě a snadno se přestavují či upravují. Jejich výstavba probíhá tzv. suchou cestou, v porovnání se stavbou zděného domu je tedy velice rychlá a levnější.

Dřevostavby patří mezi nízkoenergetické domy. Mají výborné tepelně izolační vlastnosti, rychle se vytopí a vzniklé teplo se udrží v interiéru dlouho. Ekologicky je dřevostavba nenáročná a při likvidaci je recyklovatelná. Nezatěžuje životní prostředí a dřevo samo o sobě působí pozitivně na lidskou psychiku. Lidé se v domě cítí příjemně a v souladu s přírodou.

A kdo vám dřevostavbu postaví? Podívejte se například na internetové stránky firmy Stavex s odkazem http://www.stavex.cz/. Tato firma má bohaté a dlouholeté zkušenosti se stavbou montovaných domů a dům vám postaví od základové desky až po variantu na klíč, u které se nebudete muset o nic starat. Každá studie domu se navíc dá upravit dle požadavků klientů či společně nově vytvořit. Firma dále připraví kalkulaci, zpracování projektu a návrh financování na základě přání zákazníků. Po celou dobu výstavby je také garantována domluvená smluvní cena.

Společnost Stavex získala své know-how a potřebné zkušenosti od norské společnosti Systemhus. V obci Nové Dvory můžete po předchozí telefonické domluvě navštívit vzorový dům, kde získáte více informací o dřevostavbách a představu o tomto elegantním typu bydlení. Na internetových stránkách také naleznete nabídku různých typů rodinných domů, které si můžete objednat. Pokud vás tedy dřevostavby oslovili, neváhejte a pořiďte si tento příjemný typ bydlení.

Související příspěvky

Nová dřevěná a dřevohliníková okna ze Slavony

redakce

Samočisticí schopnost nano impregnačního nátěru oken

redakce

Teplená čerpadla jako úsporné řešení?

redakce