DŮM

REAL SPEKTRUM nabízí řešení pro vaše bydlení

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Pořídit si kvalitní bydlení za dobrou cenu je pro běžného smrtelníka téměř nemožné. Pokud si vybírání vašeho nového domova chcete užít, rozhodně se obraťte na odborníky. Pomoc najdete například u společnosti REAL SPEKTRUM…

Profesionalita na prvním místě

Realitní kancelář REAL SPEKTRUM není ve světě nemovitostí žádným nováčkem. Má za sebou více jak dvacet let úspěšného fungování, takže nabízí jen to nejlepší. Jejich hlavním cílem je poskytnout vám kvalitní poradenství a najít to správné řešení přesně pro vás. Najdete u nich komfort, ochranu, jistotu a bezpečí při obchodování s nemovitostmi.

Nákup, prodej i pronájem

REAL SPEKTRUM nabízí komplexní služby z oblasti prodeje, pronájmu i nákupu nemovitostí. Specializují se nejen na rodinné domy nebo byty, ale obrátit se na ně můžete i v případě, že potřebujete pomoc s nákupem nebo prodejem rekreačních objektů, rezidenčních pozemků, maloobchodních a kancelářských ploch, průmyslových a skladových areálů a to včetně rozvojových urbanistických, průmyslových, či podnikatelských zón. Nedílnou součástí komplexního řešení jsou také výběrová řízení, veřejné soutěže nebo dražby.

Odborná pomoc a vše, co budete potřebovat

Realitní kancelář REAL SPEKTRUM vám pomůže se vším, co vás při prodeji, pronájmu nebo nákupu nemovitosti nebo pozemku bude čekat. Zajistí pro vás i veškerý právní servis, finanční i daňové poradenství a samozřejmě zajistí i ošetření vkladu vlastnického práva do listu vlastnictví v katastru nemovitostí. Zkrátka vám pomůžou v každém případě.

 

Svěřte se do péče odborníků z realitní kanceláře REAL SPEKTRUM. Více informací najdete na www.realspektrum.cz.

Související příspěvky

Instalace teplených čerpadel nezná překážky

redakce

Žaluzie ze dřeva: hřejivá kráska, která sluší každému interiéru

redakce

Kolik stojí údržba plechové střechy a vyplatí se ji pravidelně provádět?

redakce