DŮM

Čerpadlo pro mobilní použití

Jak už tomu bývá, tak i v oblasti čerpadel nalezneme rozdílnou nabídku s pestrou přehlídkou jednotlivých modelů. Jedno čerpadlo předesílá obrovský sací výkon s úctyhodným průtokem litrů vody za minutu a ta další se zase specializují na čerpání znečištěné vody. Podle toho je jejich konstrukce přizpůsobena. Proč o tom, ale mluvíme. Jako klient se před samotným nákupem musíte rozhodnou, proč vůbec čerpadlo chcete a k jakým účelům. V případě, že máte v této otázce jasno, zaměřte se na dopravní výšku vašich rozvodů. Bez těchto údajů a technických požadavků vám nedoporučujeme čerpadlo nakupovat. Každé z čerpadel je vhodné pro jiný okruh klientů. Někdo má nižší a někdo naopak vyšší spotřebu vody nebo požadavek na tlak a průtok vody. Stejně tak je dobré popřemýšlet o typu pohonu čerpadla.

Ponorné čerpadlo Barwig Typ 04

Říkáte, že hledáte jednoduché a přes to maximálně výkonné mobilní čerpadlo s klasickým napájením z vhodného zdroje 6 až 12 V. Mobilní čerpadlo, které jednoduše napojíte například na solární modul nebo autobaterii?

Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, mohlo by vás zajímat ponorné čerpadlo Barwig Typ 04, u kterého je při napájení 12 VDC možný nepřetržitý provoz celých 30 minut. Pokud by bylo zapotřebí trvalého provozu, je zde podmínka v podobě napájení 6 až 9 V a přítomnost vodního chlazení.

 CNR539090

Ponorné čerpadlo Barwig Typ 04 a jeho parametry

Ponorné čerpadlo Barwig Typ 04 se dá použít v závislosti na dopravní výšce do 6 metrů. S maximálním průtokem 10 litrů za minutu se řadí do oblasti plně dostačujících mobilních čerpadel k dostání na trhu. Cena takového čerpadla se drží ve velice příjemných hladinách, dá se zakoupit za necelých 500 Kč.

Jako případný uživatel určitě oceníte i jeho hmotnost, která není vyšší jak 0,2 kilogramů. Ponorné čerpadlo Barwig Typ 04 je obdařeno výkonným motorem s 20 W. Stejně jako u dalších čerpadel s internetové prodejny Michael plaza získáte 24 měsíční záruční lhůtu.

Související příspěvky

New Vision of the Loft – mezinárodní architektonická konference ve firmě FAKRO

redakce

Vybíráme dokonalou postel

redakce

Moderní bytové komplexy mají vlastní ostrahu

redakce