BYT DŮM

Už víte jaké schodiště si vybrat?

Výběr schodiště do vašeho domu není snadnou záležitostí, jak by se na první pohled mohlo  zdát. Vždy se musí brát v úvahu unikátnost daného prostoru společně se specifickými požadavky majitelů. Ve své podstatě nemůžeme o schodišti uvažovat jen jako o mezičlánkem mezi jednotlivými patry, ale zohlednit veškeré související zkušenosti. Společnost Equipe má v této oblasti velice bohaté zkušenosti, které propůjčuje skrze své profesionální pracovníky. Získáte tak mnohem větší přehled o aktuálních trendech i používaném materiálu a technologickém postupu. Nechte si vytvořit přesně takové schodiště, které bude odpovídat vašemu vkusu.

 

Točité schodiště

Točitá schodiště jsou nejpoužívanějším typem schodiště vůbec. Nespornou výhodou je značná úspora prostoru v dané místnosti. Pokud však jde o více patrový dům, postrádá tento typ schodiště svou efektivitu. Starší lidé nebo osoby s omezenou pohyblivostí potřebují při výstupu tzv. odpočinout, točité schodiště toto nabízí jen ve velmi v malém množství případů. Hodí se jak do interiéru, tak i exteriéru.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Celodřevěná schodiště

Celodřevěná schodiště jsou z dnešního hlediska velmi žádaná. dřevo je materiálem, který nikdy nevyjde z módy. Naopak nám neustále dokazuje, že ještě neřeklo své poslední slovo. Takové schodiště se okamžitě stane dominantním prvkem v jakékoliv místnosti.

 

Dokonce se nemusíte omezovat ani v tvarovém provedení. Dřevo je vysoce variabilní materiál, takže společnost Equpie dokáže uspokojit i tu nejnáročnější klientelu s maximálním požadavky na úsporu prostoru za současného zachování moderního designu. Celodřevěné schody se hodí jak do starších domů, tak úplně nově realizovaných staveb.

C4-1000

Pokud vás zajímají veškeré služby společnosti Equipe, obraťte se na jejich kontaktní spojení uvedené na stránkách http://www.equipe.cz/.

 

Související příspěvky

Nové moderní bydlení v Praze můžete mít i vy

redakce

Nepodceňte výběr zábradlí

redakce

Detaily dělají interiér – společnost Trachea představuje trendy úchytky!

redakce

1 komentář

Alex 9. 4. 2015 at 15:02

Tady jsem našel menší inspirativní galerii schodišť. To na fotce číslo 6 je dokonalé! http://www.living.cz/galerie/schodiste-inspirace-fotogalerie.html

Diskuze je uzavřena.