DŮM

Teplená izolace, která funguje

Také se trápíte s tím, že je váš dům nebo byt špatně izolovaný? Chcete to konečně změnit a hledáte způsob, jak izolovat efektivně? Pokud ano, začněte uvažovat o aplikaci foukané izolace.

 

Velká úspora

Mezi nejúčinnější metody izolace a následné úpory výdajů za topení patří izolace stropních prostor. Díky ní můžete skutečně ušetřit. Realizaci izolace stropních prostor nabízí i společnost Foukané izolace s.r.o., která k zateplování stropů používá metodu foukané vlny. Díky této metodě můžete ušetřit 20-30% z ročních nákladů na topení.

Kam se hodí?

Foukanou vlnu lze aplikovat téměř kamkoliv, hodí se dokonce i na členité povrchy. Pomocí metody foukané vlny lze izolovat trámové stropy, pultové střechy i vazníkové konstrukce to snadno a rychle. Výsledek stojí opravdu za to.

   

Mnoho plus

Foukaná vlna má několik skvělých vlastností. První z nich je její schopnost vykrýt celou plochu do nejmenších detailů, nemusíte se tak bát tepelných mostů. Vlna je také nehořlavá a odolná vůči plísním, hnilobám i škůdcům, nehrozí vám tak žádné nebezpečí. Při její instalaci se také vyhnete tomu, že se z vašeho domu stane staveniště.

Kompletní servis

Pokud uvažujete o izolaci vašeho stropu pomocí metody foukané vlny, obraťte se na odborníky ze společnosti Foukané izolace. Odborníci z této firmy totiž provedou profesionální práci chyle a spolehlivě. Mají pro vás také připravenou skvělou cenu, nadstandardní záruku a dopravu po celém území ČR zdarma!

Připravte se na zimu! Kontakt na společnost Foukané izolace s.r.o. naleznete na www.foukaneizolace.cz .

Související příspěvky

Proč si pořídit vlastní čističku odpadních vod?

redakce

Hydroizolace plochých a šikmých střech

redakce

Velké rodinné domy nemusí být pouze na vesnicích, ale i v Praze

redakce