Search

Bezpečný a krásný sprchový box

Pro mnoho lidí je ještě koupelna synonymem pro teplou koupel ve vaně. Ale stále více zákazníků dává přednost praktickému sprchovému koutu, který šetří místo i čas a co je nejdůležitější, očista v něm je mnohem bezpečnější.

Sprchové boxy jsou hitem koupelen skromných na prostor, ale rádi si je pořizují i lidé, kteří každodenně bojují s časem. Krátký pobyt ve sprše opatřené masážními tryskami má na tělo totiž stejně uvolňující účinek jako půlhodinová koupel. Právě proto bývají samostatné sprchové koutky k vidění i v koupelnách, do kterých se vejde bez problémů i velká vana. Sprchování a koupání se navzájem skvěle doplňuje.

 

Sprchový box do každé koupelny

Využití místa v koupelně by mělo být maximálně efektivní, čemuž by měl odpovídat i půdorys sprchového koutu. Kromě klasického čtvrtkruhového jsou k dostání boxy obdélníkové či čtvercové. Můžete také vybírat modely s vaničkou nebo bez – to záleží na tom, jak velkou rekonstrukci v koupelně plánujete.

Nastupování do boxu i z boxu je jednoduché a bezpečné i pro malé děti  seniory, kteří uvnitř navíc jistě ocení i pohodlné sedátko. Jejich využitelnost je tedy maximální a obejde se i bez vaší asistence.

 

Relax pro tělo i mysl

Odpočinutí po náročném pracovním dnu se vždycky hodí. A sprchové masážní boxy si s ním dokáží poradit na jedničku. Možná zrovna vám udělá radost velká stropní sprcha simulující tropický deštík nebo zádové masážní trysky, které uleví vaší páteři po celodenním hrbení u počítače.

Se vzhledem své koupelny si nemusíte dělat hlavu, sprchové boxy jsou k dostání v mnoha barevných variantách i designech, takže je velmi snadné najít typ, který bude vyhovovat zrovna vám. Nezáleží na tom, jestli máte koupelnu zařízenou spíše minimalisticky nebo ve stylu vintage.

Nezapomeňte také na vhodné koupelnové doplňky. Vhodně umístěný držák na ručník, polička na kosmetiku nebo kosmetické zrcadlo udělá s komfortem v koupelně divy. Navíc vypadají vždycky perfektně a jejich nákup není nijak finančně náročný.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *